Azbest

From Atariki

Jump to: navigation, search

Grafika:Azbest_2010.JPG

Osobnik wraz z kilkoma innymi odpowiedzialny za serwer z oprogramowaniem i danymi dotyczącymi Atari - znany jako ftp.pigwa.net (dawny ftp.atari.art.pl - przeczytaj, dlaczego zmieniono nazwę). Czasami pojawia się na zlotach i sztabach (np. Lato Ludzików 2002, QuaST 2003, QuaST 2004, QuaST 2005, Sztab Trójmiasto).

Udziela się mniej lub bardziej na forum atari.area [1]. Należy do elitarnej grupy Pigwa Rekords, która to zajmuje się wszystkim i niczym. Czasem coś polutuje, ale bez większych osiągnięć - SIO2PC w każdym razie zrobi [2]. Kiedyś programował coś w BASICu/Turbo BASICu i asemblerze, ale mu przeszło.

Lubi muzyczki demoscenowe, szczególnie z Atari. Słucha nektarynki [3], kohiny [4] i slay [5] - nawet zdarza mu się dodać tam różne atarowskie muzaksy.

Ma kilka atarynek o różnym stopniu przetworzenia (RAM, stereo, QMEG OS) i kapryśną stację CA-2001 a z rzeczy grzybowych to kilka komputerków opartych na płytach Via Epia (M10000) z których jest baaardzo zadowolony. Lubi też różnego rodzaju nie-pecety a szczególnie maszynki Silicon Graphics, Inc. -- jego ulubieniec to O2.

Raczej niegroźny. Z twarzy podobny zupełnie do nikogo.

Kontakt: azbest at pigwa kropka net.

Fun fact: Azbest i Hospes w okolicach roku 1997 byli członkami tej samej demoscenowej grupy "STONES"... na PC ;)

Personal tools