Bac

From Atariki

(Różnice między wersjami)
Jump to: navigation, search
Wersja z dnia 16:18, 12 lut 2006
Dracon (Dyskusja | wkład)
(i znowu dopieszczenie... :P)
← Previous diff
Wersja z dnia 08:24, 21 cze 2006
Neil csa (Dyskusja | wkład)
(Aktualna fotka - Brisbane/Moreton Island)
Next diff →
Linia 1: Linia 1:
{{Taquart-Ludzie}} {{Taquart-Ludzie}}
-[[Grafika:IMG_4224_-black_-_Sydney_Fiat_126P-_resize.jpg]]+[[Grafika:Queensland_-_Brisbane_Wall.JPG]]
Marek "'''Bac'''" Bądkowski. Pochodzi z południowej Polski. Utalentowany, choć dość niedoceniony [[muzyk]]. Na [[scena|scenie]] od 1994 r. (uczestnik [[Shadows Party 1994]]). Był członkiem grup [[Denomia]], [[Tight]] i [[Taquart]]. Obecnie nieaktywny. Marek "'''Bac'''" Bądkowski. Pochodzi z południowej Polski. Utalentowany, choć dość niedoceniony [[muzyk]]. Na [[scena|scenie]] od 1994 r. (uczestnik [[Shadows Party 1994]]). Był członkiem grup [[Denomia]], [[Tight]] i [[Taquart]]. Obecnie nieaktywny.

Wersja z dnia 08:24, 21 cze 2006

Członkowie grupy Taquart
Angus - Bac - Dely - Dracon - Electron - Eru - Fox - Greg - Heaven - Jaskier - Meg - Slaves - Tatqoo - X-Ray - Zenial

Grafika:Queensland - Brisbane Wall.JPG

Marek "Bac" Bądkowski. Pochodzi z południowej Polski. Utalentowany, choć dość niedoceniony muzyk. Na scenie od 1994 r. (uczestnik Shadows Party 1994). Był członkiem grup Denomia, Tight i Taquart. Obecnie nieaktywny.

Jego muzyka wyróżniała się dynamiką i oryginalnym brzmieniem, które potrafił uzyskać pracując w edytorach Chaos Music Composer oraz - po party w Mirowie - MPT. Wypuscił kilka utworów pod nickami swoich znajomych (m.in. "Enigmatic Man", "Nemezis"). Przywiązywał dużą uwagę do zapisu tracków w swoich utworach, dzięki czemu uzyskiwał efekt głębi (np. "Jade", "Drunk Lobster"). Współpracował również z innymi muzykami, np. Gregiem (wspólna kolekcja muzyczna - 1. część "VOICE OF SILENCE").


Pasjonat wspinaczki sportowej, jazdy na motorze, miłych kobitek. Aktualnie (2005 r.) zamieszkuje w Sydney (Australia), a w wolnych chwilach podróżuje do Chin i Nowej Zelandii.


Ten artykuł to tylko zalążek. Możesz pomóc rozwojowi Atariki poprzez rozszerzenie go o więcej informacji.

Personal tools