Bac

From Atariki

(Różnice między wersjami)
Jump to: navigation, search
Wersja z dnia 08:30, 21 cze 2006
Dracon (Dyskusja | wkład)
(drobnica :])
← Previous diff
Wersja z dnia 10:13, 22 cze 2006
Neil csa (Dyskusja | wkład)

Next diff →
Linia 7: Linia 7:
-Pasjonat wspinaczki sportowej, jazdy na motorze, miłych kobitek. Aktualnie (2005 r.) zamieszkuje w Sydney (Australia), a w wolnych chwilach podróżuje do Chin i Nowej Zelandii.+Pasjonat wspinaczki sportowej, jazdy na swoim Vmax'e 1200. Muzycznie "podrozuje" w kierunku "Leftfield", "LTJ Bukem & Mc Konrad" oraz Gov't Mule'a :). Aktualnie (2005 r.) zamieszkuje w Sydney (Australia).
 +
{{stub}} {{stub}}
[[Kategoria:Ludzie]] [[Kategoria:Ludzie]]

Wersja z dnia 10:13, 22 cze 2006

Członkowie grupy Taquart
Angus - Bac - Dely - Dracon - Electron - Eru - Fox - Greg - Heaven - Jaskier - Meg - Slaves - Tatqoo - X-Ray - Zenial

Grafika:Queensland - Brisbane Wall.JPG

Marek "Bac" Bądkowski. Pochodzi z południowej Polski. Utalentowany, choć dość niedoceniany muzyk. Na scenie od 1994 r. (uczestnik Shadows Party 1994). Był członkiem grup Denomia, Tight i Taquart. Obecnie nieaktywny.

Jego muzyka wyróżniała się dynamiką i oryginalnym brzmieniem, które potrafił uzyskać pracując w edytorach Chaos Music Composer oraz - po party w Mirowie - MPT. Wypuścił kilka utworów pod nickami swoich znajomych (m.in. "Enigmatic Man", "Nemezis"). Przywiązywał dużą uwagę do zapisu tracków w swoich utworach, dzięki czemu uzyskiwał efekt głębi (np. w "Jade" i "Drunk Lobster"). Współpracował również z innymi muzykami, np. Gregiem (wspólna kolekcja muzyczna - 1. część "VOICE OF SILENCE").


Pasjonat wspinaczki sportowej, jazdy na swoim Vmax'e 1200. Muzycznie "podrozuje" w kierunku "Leftfield", "LTJ Bukem & Mc Konrad" oraz Gov't Mule'a :). Aktualnie (2005 r.) zamieszkuje w Sydney (Australia).Ten artykuł to tylko zalążek. Możesz pomóc rozwojowi Atariki poprzez rozszerzenie go o więcej informacji.

Personal tools