Bartman

From Atariki

(Różnice między wersjami)
Jump to: navigation, search
Wersja z dnia 00:08, 4 sie 2011
KMK (Dyskusja | wkład)

← Previous diff
Wersja z dnia 09:31, 15 wrz 2018
Cedyn (Dyskusja | wkład)

Next diff →
Linia 5: Linia 5:
Na początku znany jako ''Zepi U.P''. (działalność solowa). Następnie jako [[muzyk]] i [[koder]] działał w grupie [[Shadows]] (później na scenie Amigi, w grupie "Vacuum"). Udzielał się również jako grafik - parę fajnych logosów itp. jego autorstwa można znaleźć w kilku produkcjach scenowych. Stworzył m.in. muzykę do dema [[Sweet Illusions]] (w tym wypas - techno), zina [[Paczka Tynku]] (był jednym z jego pomysłodawców i pierwszym Naczelnym) oraz [[Slide Show|slideshow'u]] "Grzyb Graphics Collection". Spłodził również miłą dla ucha (i nie tylko) [[music-disc|minikolekcję muzyczną]] ([[CIS Demo]]), a także oprawę muzyczną do gier: [[Hivmania]], [[Zeus]], [[Robin Wojownik Czasu]] oraz [[Defensor]]. Poza tym jest autorem kilku niewielkich programów użytkowych do grafiki, np. "Sprite Converter". Na początku znany jako ''Zepi U.P''. (działalność solowa). Następnie jako [[muzyk]] i [[koder]] działał w grupie [[Shadows]] (później na scenie Amigi, w grupie "Vacuum"). Udzielał się również jako grafik - parę fajnych logosów itp. jego autorstwa można znaleźć w kilku produkcjach scenowych. Stworzył m.in. muzykę do dema [[Sweet Illusions]] (w tym wypas - techno), zina [[Paczka Tynku]] (był jednym z jego pomysłodawców i pierwszym Naczelnym) oraz [[Slide Show|slideshow'u]] "Grzyb Graphics Collection". Spłodził również miłą dla ucha (i nie tylko) [[music-disc|minikolekcję muzyczną]] ([[CIS Demo]]), a także oprawę muzyczną do gier: [[Hivmania]], [[Zeus]], [[Robin Wojownik Czasu]] oraz [[Defensor]]. Poza tym jest autorem kilku niewielkich programów użytkowych do grafiki, np. "Sprite Converter".
-Bartman był bardzo lubianym przez otoczenie i zdolnym człowiekiem. Zmarł tragicznie w wieku 20 lat. Na [[QuaST 1997]] minutą ciszy uczczono jego niespodziewane odejście. Kolekcję utworów Bartmana (z Amigi) zebranych i zremiksowanych przez jego przyjaciół można ściągnąć [http://www.atari8.info/bartman/bartman77_97.zip tutaj].+Bartman był bardzo lubianym przez otoczenie i zdolnym człowiekiem. Zmarł tragicznie w wieku 20 lat. Na [[QuaST 1997]] minutą ciszy uczczono jego niespodziewane odejście. Kolekcję utworów Bartmana (z Amigi) zebranych i zremiksowanych przez jego przyjaciół można ściągnąć [https://www.dropbox.com/s/4swsiatjvyuj6nc/Bartosz%20Kalinowski%201977%20-%201997.zip?dl=0 tutaj].
Bartman używał następujących edytorów do tworzenia muzyki: Bartman używał następujących edytorów do tworzenia muzyki:

Wersja z dnia 09:31, 15 wrz 2018

Grafika:BARTMAN-1994.jpg

Bartosz 'Bartman' Kalinowski [1977-1997 r.]. Pochodził z południowej Polski (Sosnowiec).

Na początku znany jako Zepi U.P. (działalność solowa). Następnie jako muzyk i koder działał w grupie Shadows (później na scenie Amigi, w grupie "Vacuum"). Udzielał się również jako grafik - parę fajnych logosów itp. jego autorstwa można znaleźć w kilku produkcjach scenowych. Stworzył m.in. muzykę do dema Sweet Illusions (w tym wypas - techno), zina Paczka Tynku (był jednym z jego pomysłodawców i pierwszym Naczelnym) oraz slideshow'u "Grzyb Graphics Collection". Spłodził również miłą dla ucha (i nie tylko) minikolekcję muzyczną (CIS Demo), a także oprawę muzyczną do gier: Hivmania, Zeus, Robin Wojownik Czasu oraz Defensor. Poza tym jest autorem kilku niewielkich programów użytkowych do grafiki, np. "Sprite Converter".

Bartman był bardzo lubianym przez otoczenie i zdolnym człowiekiem. Zmarł tragicznie w wieku 20 lat. Na QuaST 1997 minutą ciszy uczczono jego niespodziewane odejście. Kolekcję utworów Bartmana (z Amigi) zebranych i zremiksowanych przez jego przyjaciół można ściągnąć tutaj.

Bartman używał następujących edytorów do tworzenia muzyki:

Personal tools