CA-2002

From Atariki

(Różnice między wersjami)
Jump to: navigation, search
Wersja z dnia 03:27, 25 gru 2006
KMK (Dyskusja | wkład)

← Previous diff
Wersja z dnia 04:23, 25 gru 2006
KMK (Dyskusja | wkład)

Next diff →
Linia 1: Linia 1:
-Stacja dysków marki [[California Access]] podobna do [[CA2001]] i mająca większość jej cech, ale wyposażona w napęd dwugłowicowy, dzięki czemu miała nagrywać dyskietki dwustronnie w gęstości podwójnej ([[DSDD]], 360 kB). Pod SpartaDOS X można było uzyskać szybkość transmisji szeregowej do 68,2 kbps, podobnie jak w [[LDW Super 2000]].+Stacja dysków marki [[California Access]] podobna do [[CA-2001]] i mająca większość jej cech, ale wyposażona w napęd dwugłowicowy, dzięki czemu miała nagrywać dyskietki dwustronnie w gęstości podwójnej ([[DSDD]], 360 kB). Pod SpartaDOS X można było uzyskać szybkość transmisji szeregowej do 68,2 kbps, podobnie jak w [[LDW Super 2000]].
Istnienie tego modelu jest niepewne. Jedynym źrodłem wymieniającym go jest książka [[Wojciech Zientara|Wojciecha Zientary]] "[[Poradnik użytkownika Atari XL/XE]]". Jeśli CA2002 rzeczywiście istniała, to wydaje się, że nie wyszła poza fazę prototypową. Usilne poszukiwania choćby zdjęcia jak dotąd spełzły na niczym. Istnienie tego modelu jest niepewne. Jedynym źrodłem wymieniającym go jest książka [[Wojciech Zientara|Wojciecha Zientary]] "[[Poradnik użytkownika Atari XL/XE]]". Jeśli CA2002 rzeczywiście istniała, to wydaje się, że nie wyszła poza fazę prototypową. Usilne poszukiwania choćby zdjęcia jak dotąd spełzły na niczym.

Wersja z dnia 04:23, 25 gru 2006

Stacja dysków marki California Access podobna do CA-2001 i mająca większość jej cech, ale wyposażona w napęd dwugłowicowy, dzięki czemu miała nagrywać dyskietki dwustronnie w gęstości podwójnej (DSDD, 360 kB). Pod SpartaDOS X można było uzyskać szybkość transmisji szeregowej do 68,2 kbps, podobnie jak w LDW Super 2000.

Istnienie tego modelu jest niepewne. Jedynym źrodłem wymieniającym go jest książka Wojciecha Zientary "Poradnik użytkownika Atari XL/XE". Jeśli CA2002 rzeczywiście istniała, to wydaje się, że nie wyszła poza fazę prototypową. Usilne poszukiwania choćby zdjęcia jak dotąd spełzły na niczym.


Ten artykuł to tylko zalążek. Możesz pomóc rozwojowi Atariki poprzez rozszerzenie go o więcej informacji.

Personal tools