Dely

From Atariki

(Różnice między wersjami)
Jump to: navigation, search
Wersja z dnia 08:21, 20 mar 2006
Daniel Koźmiński (Dyskusja | wkład)
(Nowości ;))
← Previous diff
Wersja z dnia 09:10, 18 kwi 2006
Daniel Koźmiński (Dyskusja | wkład)
(Dodana praca z Noise.)
Next diff →
Linia 2: Linia 2:
{{Taquart-Ludzie}} {{Taquart-Ludzie}}
-Daniel "'''Dely'''" Koźmiński.+Daniel "'''dely'''" Koźmiński.
Urodzony w 1977 r. w Milanówku. Aktualne miejsce zamieszkania - Radom. Żonaty, jedno dziecko (nawet podobne ;)). Urodzony w 1977 r. w Milanówku. Aktualne miejsce zamieszkania - Radom. Żonaty, jedno dziecko (nawet podobne ;)).
-Kiepski grafik, jeszcze gorszy koder. Zajmuje się od 1998 roku prowadzeniem portalu [[atari.area]].+Zajmuje się głównie grafiką, od czasu do czasu coś zakoduje w asemblerze. Zajmuje się od 1998 roku prowadzeniem vortalu [[atari.area]].
Grupy: [[Taquart]], [[Blowjobb]]. Grupy: [[Taquart]], [[Blowjobb]].
- 
Produkcje, w których brał udział: Produkcje, w których brał udział:
Linia 21: Linia 20:
* [[Media:F7_borgpirt.png|Borg Pirate]] - 4 miejsce w GFX Compo na [[Forever Seven]], * [[Media:F7_borgpirt.png|Borg Pirate]] - 4 miejsce w GFX Compo na [[Forever Seven]],
* [[Media:F7_dragdrem.png|Dragon Paradise]] - 5 miejsce w GFX Compo na [[Forever Seven]]. * [[Media:F7_dragdrem.png|Dragon Paradise]] - 5 miejsce w GFX Compo na [[Forever Seven]].
 +* [[Glizda]] - 1 miejsce w GFX Compo na [[Noise 2006]].
Produkcje kodowane: Produkcje kodowane:
Linia 26: Linia 26:
* [[Zegar Demo]] - 3 miejsce na [[Sillyventure 2004]] (kod, grafiki) * [[Zegar Demo]] - 3 miejsce na [[Sillyventure 2004]] (kod, grafiki)
* [[Galaxia]] - gra zręcznościowa, klon Space Invaders (kod, grafiki - gra nieukończona - prace trwają) * [[Galaxia]] - gra zręcznościowa, klon Space Invaders (kod, grafiki - gra nieukończona - prace trwają)
-* [[Bash]] - 1 miejsce na [[Forever Seven]] (grafiki, kod)+* [[Bash]] - 1 miejsce w demo compo na [[Forever Seven]] (grafiki, kod)
[[Kategoria:Ludzie]] [[Kategoria:Ludzie]]

Wersja z dnia 09:10, 18 kwi 2006

Grafika:Dely.jpg

Członkowie grupy Taquart
Angus - Bac - Dely - Dracon - Electron - Eru - Fox - Greg - Heaven - Jaskier - Meg - Slaves - Tatqoo - X-Ray - Zenial

Daniel "dely" Koźmiński. Urodzony w 1977 r. w Milanówku. Aktualne miejsce zamieszkania - Radom. Żonaty, jedno dziecko (nawet podobne ;)).

Zajmuje się głównie grafiką, od czasu do czasu coś zakoduje w asemblerze. Zajmuje się od 1998 roku prowadzeniem vortalu atari.area.

Grupy: Taquart, Blowjobb.

Produkcje, w których brał udział:

Grafika:

Produkcje kodowane:

Personal tools