Denomia

From Atariki

(Różnice między wersjami)
Jump to: navigation, search
Wersja z dnia 14:00, 31 sie 2005
KMK (Dyskusja | wkład)

← Previous diff
Wersja z dnia 12:05, 7 wrz 2005
0xF (Dyskusja | wkład)
(linki do ludzi)
Next diff →
Linia 2: Linia 2:
Można stwierdzić, że skład tej mega-grupy, był "zmonopolizowany" przez ludzi z Lublina. :) Można stwierdzić, że skład tej mega-grupy, był "zmonopolizowany" przez ludzi z Lublina. :)
-A oto lista ludzików (prawdopodobnie niepełna): Slaves, Gumi, Kravco, Sniper, Samurai, Electron, Jaskier, Gutek, Bac, Paul i inni...+A oto lista ludzików (prawdopodobnie niepełna): [[Slaves]], [[Gumi]], [[Kravco]], [[Sniper]], [[Samurai]], [[Electron]], [[Jaskier]], [[Gutek]], [[Bac]], [[Paul]] i inni...
Grupa dość szybko rozpadła się na [[Taquart]] i [[Tight]]. Grupa dość szybko rozpadła się na [[Taquart]] i [[Tight]].

Wersja z dnia 12:05, 7 wrz 2005

Denomia - nazwa atarowskiej grupy, której (niestety) nie udało się zaistnieć w historii sceny jakimiś (znaczącymi) produkcjami. Założona około 1993-94 roku, była jedną z największych, pod względem liczby ludzi, grupą w historii sceny 8-bitowego Atari w Polsce... ;) Można stwierdzić, że skład tej mega-grupy, był "zmonopolizowany" przez ludzi z Lublina. :)

A oto lista ludzików (prawdopodobnie niepełna): Slaves, Gumi, Kravco, Sniper, Samurai, Electron, Jaskier, Gutek, Bac, Paul i inni...

Grupa dość szybko rozpadła się na Taquart i Tight.Ten artykuł to tylko zalążek. Możesz pomóc rozwojowi Atariki poprzez rozszerzenie go o więcej informacji.

Personal tools