Dyskusja:Cheats

From Atariki

(Różnice między wersjami)
Jump to: navigation, search
Wersja z dnia 08:12, 27 lis 2007
Sikor (Dyskusja | wkład)
(Usuwanie cheatów!!!)
← Previous diff
Wersja z dnia 10:43, 27 lis 2007
Macgyver (Dyskusja | wkład)

Next diff →
Linia 9: Linia 9:
A mnie się wydaje, że lepiej by było umieszczać cheaty w artykułach odpowiednich gier (a przynajmniej w tych, które już istnieją). Zbieranie kodów w jednym miejscu nic nie wnosi. --[[Użytkownik:Krótki|Krótki]] 03:38, 26 lis 2007 (CET) A mnie się wydaje, że lepiej by było umieszczać cheaty w artykułach odpowiednich gier (a przynajmniej w tych, które już istnieją). Zbieranie kodów w jednym miejscu nic nie wnosi. --[[Użytkownik:Krótki|Krótki]] 03:38, 26 lis 2007 (CET)
::Nie zgadzam się z Krótkim. Jestem za przywróceniem cheatów do gier, które z tej strony usunął. Jedno nie przeszkadza drugiemu, a tak wprowadzamy niepotrzebny zamęt - owszem, kody można opisywać także na stronie z opisem gier, ale warto je mieć także pogrupowane w jednym miejscu. Nie powinno być sytuacji, że potrzebuję opis gry, aby mieć dostęp do kodów. Co więcej - według takiego postępowania, na jakie wskazuje Krótki - powinny zniknąć wszystkie gry bez opisu, a posiadające tutaj kody ułatwiające granie (bo powinny być w opisie gry). Dlatego zwracam się do szerokiego grona o wypowiedź na ten temat i o ewentualne przywrócenie kodów w jedno miejsce (ale pozostawienie ich także przy opisach gier, o ile są). Czekam na opinie na ten temat.--[[Użytkownik:Sikor|Sikor]] 09:11, 27 lis 2007 (CET) ::Nie zgadzam się z Krótkim. Jestem za przywróceniem cheatów do gier, które z tej strony usunął. Jedno nie przeszkadza drugiemu, a tak wprowadzamy niepotrzebny zamęt - owszem, kody można opisywać także na stronie z opisem gier, ale warto je mieć także pogrupowane w jednym miejscu. Nie powinno być sytuacji, że potrzebuję opis gry, aby mieć dostęp do kodów. Co więcej - według takiego postępowania, na jakie wskazuje Krótki - powinny zniknąć wszystkie gry bez opisu, a posiadające tutaj kody ułatwiające granie (bo powinny być w opisie gry). Dlatego zwracam się do szerokiego grona o wypowiedź na ten temat i o ewentualne przywrócenie kodów w jedno miejsce (ale pozostawienie ich także przy opisach gier, o ile są). Czekam na opinie na ten temat.--[[Użytkownik:Sikor|Sikor]] 09:11, 27 lis 2007 (CET)
 +:::: Popieram Sikora i listę wszelkich cheatów w jednym miejscuu, oczywiście nie gryzie to się z umieszczeniem przy opisie danej gry zdublowanej informacji albo (nawet lepiej) linka do listy cheatów. W końcu po to powstaje Atariki, żeby w prosty i przejrzysty sposób mieć dostęp do wielu informacji, bo opcja z likwidacją listy to trochę przypomina podejście: "szukasz cheata do gry - masz google" a ten sposób zdobywania informacji gryzie się z ideą "encyklopedii". --[[Użytkownik:Macgyver|Macgyver]] 11:43, 27 lis 2007 (CET)

Wersja z dnia 10:43, 27 lis 2007

Sugerowałbym układ alfabetyczny haseł ... --Dracon/TQA 14:30, 14 wrz 2007 (CEST)

Jestem za. Zawsze bylem. Moze sie podejmiesz? :^) --Azbest 14:52, 14 wrz 2007 (CEST)

Bubble Bobble? - na 8 bitów??? (czy może chodzi o Bubble Trouble)... --miker/bjb/ng 08:30, 15 wrz 2007 (CEST)

Usuwanie cheatów!!!

A mnie się wydaje, że lepiej by było umieszczać cheaty w artykułach odpowiednich gier (a przynajmniej w tych, które już istnieją). Zbieranie kodów w jednym miejscu nic nie wnosi. --Krótki 03:38, 26 lis 2007 (CET)

Nie zgadzam się z Krótkim. Jestem za przywróceniem cheatów do gier, które z tej strony usunął. Jedno nie przeszkadza drugiemu, a tak wprowadzamy niepotrzebny zamęt - owszem, kody można opisywać także na stronie z opisem gier, ale warto je mieć także pogrupowane w jednym miejscu. Nie powinno być sytuacji, że potrzebuję opis gry, aby mieć dostęp do kodów. Co więcej - według takiego postępowania, na jakie wskazuje Krótki - powinny zniknąć wszystkie gry bez opisu, a posiadające tutaj kody ułatwiające granie (bo powinny być w opisie gry). Dlatego zwracam się do szerokiego grona o wypowiedź na ten temat i o ewentualne przywrócenie kodów w jedno miejsce (ale pozostawienie ich także przy opisach gier, o ile są). Czekam na opinie na ten temat.--Sikor 09:11, 27 lis 2007 (CET)
Popieram Sikora i listę wszelkich cheatów w jednym miejscuu, oczywiście nie gryzie to się z umieszczeniem przy opisie danej gry zdublowanej informacji albo (nawet lepiej) linka do listy cheatów. W końcu po to powstaje Atariki, żeby w prosty i przejrzysty sposób mieć dostęp do wielu informacji, bo opcja z likwidacją listy to trochę przypomina podejście: "szukasz cheata do gry - masz google" a ten sposób zdobywania informacji gryzie się z ideą "encyklopedii". --Macgyver 11:43, 27 lis 2007 (CET)
Personal tools