Dyskusja:KMK/Archiwum 2

From Atariki

< Dyskusja:KMKRevision as of 21:58, 10 lut 2011; view current revision
←Older revision | Newer revision→
Jump to: navigation, search

Zastanów się co tutaj robisz

Odnośnie faktu braku źródłeł (archiwum):

(...) Cię w stopniu wystarczającym, żeby poświęcać Ci teraz czas.

Drogi Trollu (spełniający wiele z powszechnie znanych cech tej szkodliwej działalności), minęło już wiele lat, naprawdę nie miałeś czasu na uźródłowienie swoich rewelacji ?? Takie zachowanie to 100% trolling, jak już pisałem wszystko jasne.

Trollowanie wg Wikipedii:

  • chętne używanie argumentów ad personam – atakujących osoby (...) bez związku z tematem dyskusji, a często przy użyciu słów wytrychów, w niektórych przypadkach troll posuwa się do wyzwisk i gróźb;

Jak czytamy w haśle Argumentum ad personam:

Argumentum ad personam (łac. argument skierowany do osoby) – pozamerytoryczny sposób argumentowania, w którym dyskutant porzuca właściwy spór (...) W ten sposób unika stwierdzenia, że jego racjonalne argumenty zostały wyczerpane, a jednocześnie sugeruje audytorium, że nasze poglądy są fałszywe. Dodatkowo, obrażanie oponenta ma na celu wyprowadzenie go z równowagi, tak by utrudnić mu adekwatne reagowanie na przedstawiane postulaty.
Artur Schopenhauer w swoim dziele Erystyka wskazuje, że jest to ostatni sposób nieuczciwej argumentacji, który stosuje się, gdy wszystkie inne sposoby zawodzą i nie ma szans na wygranie sporu.
Jeśli masz ochotę ze mną porozmawiać

Nie nie mam ochoty, jak już pisałem Wikipedia nie jest mównicą.

Dlatego swoje obraźliwe komentarze pozostaw na forum, gdzie od lat robisz bagno. Tutaj jest encyklopedia Atari, a nie miejsce na rozmowy (o jaki Ty raptem niekompetentny się stałeś - znów manipulujesz ludzmi). Dlatego wyjaśniam: tu możesz dopisywać wiedzę i uźródławiać ją jeśli jesteś jedyną osobą, która propaguje jakieś nie tylko twierdzenia ale i oszczercze (!) twierdzenia.

to od ostatniego sztabu znasz moją radę na ten temat.

Ciekawe, że wspólnie ustalone przez 6 osób rozwiązanie nazywasz "moją radą". Jak czytamy na Wikipedii w haśle Trollowanie:

  • skrajna megalomania i pogardliwy stosunek do innych osób – jest to bardzo charakterystyczna cecha trolli, która prowadzi prędzej czy później do ich wyobcowania, bo nawet osoby pierwotnie sympatyzujące z trollem lub odnoszące się doń neutralnie zrażają się do niego z powodu takich zachowań wobec nich;

Co do samej "rady" to nie martw się już poczyniłem odpowiednie kroki, właściwie już możesz podesłać co obiecałeś (pamiętaj obiecałeś przy 5 osobach!).

Ciekawe jest że od 5 lutego do 8 zrobiłeś archiwizację swojej dyskusji, chyba czegoś się wstydzisz... Wszystko jasne. Tdc 17:24, 9 lut 2011 (CET)

Personal tools