Dyskusja:Rapidus Accelerator

From Atariki

(Różnice między wersjami)
Jump to: navigation, search
Wersja z dnia 06:47, 22 lis 2023
0xF (Dyskusja | wkład)
(prośba o aktualizację)
← Previous diff
Aktualna wersja
KMK (Dyskusja | wkład)

Linia 1: Linia 1:
"Dokumentacja projektu" zniknęła, u Lotharka też nie ma. Przydałby się mały opis, jak to się potoczyło i ile osób to ma. --[[Użytkownik:0xF|0xF]] 07:47, 22 lis 2023 (CET) "Dokumentacja projektu" zniknęła, u Lotharka też nie ma. Przydałby się mały opis, jak to się potoczyło i ile osób to ma. --[[Użytkownik:0xF|0xF]] 07:47, 22 lis 2023 (CET)
 +:Komunikacja z Pasiem i Lotharkiem jest taka, że wszyscy wiedzą tyle, co i Ty. W każdym razie ci, co mają, to mają, i na razie więcej nie będzie. Co do dokumentacji, zdaje się, że Laoo/NG cały czas ją ma, ale z drugiej strony ona i tak była już nieco nieaktualna. Istnieje mapa pamięci rejestrów Rapidusa i pewnie można ją tu wpisać, ale też z drugiej strony nie jest ona specjalnie interesująca (głównie to są kontrolki wykorzystywane przez menu główne Rapidusa do konfiguracji karty). [[Użytkownik:KMK|KMK]] 19:14, 27 lis 2023 (CET)

Aktualna wersja

"Dokumentacja projektu" zniknęła, u Lotharka też nie ma. Przydałby się mały opis, jak to się potoczyło i ile osób to ma. --0xF 07:47, 22 lis 2023 (CET)

Komunikacja z Pasiem i Lotharkiem jest taka, że wszyscy wiedzą tyle, co i Ty. W każdym razie ci, co mają, to mają, i na razie więcej nie będzie. Co do dokumentacji, zdaje się, że Laoo/NG cały czas ją ma, ale z drugiej strony ona i tak była już nieco nieaktualna. Istnieje mapa pamięci rejestrów Rapidusa i pewnie można ją tu wpisać, ale też z drugiej strony nie jest ona specjalnie interesująca (głównie to są kontrolki wykorzystywane przez menu główne Rapidusa do konfiguracji karty). KMK 19:14, 27 lis 2023 (CET)
Personal tools