Dyskusja:Syzygy

From Atariki

(Różnice między wersjami)
Jump to: navigation, search
Wersja z dnia 23:42, 15 kwi 2006
Mikey (Dyskusja | wkład)

← Previous diff
Aktualna wersja
Dracon (Dyskusja | wkład)

Linia 6: Linia 6:
::: To zdanie jest prawdziwe (wydano 8 numerow, i jest to jeden z najdluzej ukazujacych sie zin na scenie), nie widze zadnego problemu z tym artykulem, zawieszenie magazyny (byc moze jest to faktem, musialby wypowiedziec sie naczelny) nie zmienia znaczenia faktograficznego tego co napisano w tym artykule. IMHO, czepiasz sie. [[Wikipedysta:Mikey|Mikey]] 01:42, 16 kwi 2006 (CEST) ::: To zdanie jest prawdziwe (wydano 8 numerow, i jest to jeden z najdluzej ukazujacych sie zin na scenie), nie widze zadnego problemu z tym artykulem, zawieszenie magazyny (byc moze jest to faktem, musialby wypowiedziec sie naczelny) nie zmienia znaczenia faktograficznego tego co napisano w tym artykule. IMHO, czepiasz sie. [[Wikipedysta:Mikey|Mikey]] 01:42, 16 kwi 2006 (CEST)
 +
 +:::: Biorac pod uwage ilosc wydan, to w sumie jeden z najdluzszych, racja. Naczelny na pewno powinien tu wreszcie zajrzec i dodatkowo potwierdzic smutny fakt. :( Czepiam sie? Moze troszeczke, acz nie calkowicie bezpodstawnie... ;)) --[[Wikipedysta:Dracon|Dracon/TQA]] 11:25, 16 kwi 2006 (CEST)
:::Ale tego nie wpisał "autor ostatniej redakcji" hasła, tylko trzeci od końca. PS. Zapomniałeś się podpisać. [[Wikipedysta:KMK|KMK]] 20:47, 15 kwi 2006 (CEST) :::Ale tego nie wpisał "autor ostatniej redakcji" hasła, tylko trzeci od końca. PS. Zapomniałeś się podpisać. [[Wikipedysta:KMK|KMK]] 20:47, 15 kwi 2006 (CEST)
 +
 +:::: No tak, domyslnie myslalem o autorze ostatnich poprawek, ktore sa widoczne, a za niepodpisanie sorry. --[[Wikipedysta:Dracon|Dracon/TQA]] 11:25, 16 kwi 2006 (CEST) :)

Aktualna wersja

IMHO ten artykuł nie ukazuje rzeczywistej, aktualnej sytuacji SYZYGY, którego wydawanie zostało ZAWIESZONE (powód: brak wystarczającej ilości artykułów do wypełnienia zina) i wiem to z wiarygodnych źródeł. Jedynym, naprawdę ukazującym się jeszcze (nieregularnie, w dużych odstępach czasowych) magazynem dyskowym pozostaje Serious. Autora ostatniej redakcji proszę o ponowne przeredagowanie tekstu, który może być mylącym dla kogoś, kto naiwnie będzie czekał na pojawienie się SYZYGY w najbliższej, sensownej przyszłości... ;] --Dracon/TQA 17:36, 15 kwi 2006 (CEST)

A co ma do tego "autor ostatniej redakcji"? KMK 18:05, 15 kwi 2006 (CEST)
Jak gdyby zasugerował, że zin dalej wychodzi lub wychodzić będzie...: "Do chwili obecnej, w formie dyskowej ukazały się numery od 3 do 8, czyniąc Syzygy, drugim (po Seriousie grupy Dial) najdłużej ukazującym się zinem na scenie". Przecież to wynika z tego co tam jest napisane, czyż nie? :O
To zdanie jest prawdziwe (wydano 8 numerow, i jest to jeden z najdluzej ukazujacych sie zin na scenie), nie widze zadnego problemu z tym artykulem, zawieszenie magazyny (byc moze jest to faktem, musialby wypowiedziec sie naczelny) nie zmienia znaczenia faktograficznego tego co napisano w tym artykule. IMHO, czepiasz sie. Mikey 01:42, 16 kwi 2006 (CEST)
Biorac pod uwage ilosc wydan, to w sumie jeden z najdluzszych, racja. Naczelny na pewno powinien tu wreszcie zajrzec i dodatkowo potwierdzic smutny fakt. :( Czepiam sie? Moze troszeczke, acz nie calkowicie bezpodstawnie... ;)) --Dracon/TQA 11:25, 16 kwi 2006 (CEST)
Ale tego nie wpisał "autor ostatniej redakcji" hasła, tylko trzeci od końca. PS. Zapomniałeś się podpisać. KMK 20:47, 15 kwi 2006 (CEST)
No tak, domyslnie myslalem o autorze ostatnich poprawek, ktore sa widoczne, a za niepodpisanie sorry. --Dracon/TQA 11:25, 16 kwi 2006 (CEST) :)
Personal tools