Dyskusja użytkownika:Vulgar

From Atariki

(Różnice między wersjami)
Jump to: navigation, search
Wersja z dnia 20:52, 2 lut 2006
KMK (Dyskusja | wkład)

← Previous diff
Wersja z dnia 10:47, 7 lut 2006
Daniel Koźmiński (Dyskusja | wkład)
(Painter)
Next diff →
Linia 33: Linia 33:
I w ogóle nie zawracaj mi głowy powtarzaniem bajeczek ASH, że za zwałki MagiC-a odpowiedzialny jest niekompatybilny soft, albo niekompatybilny sprzęt (to o Falconach, Olivier Buchman). '''Część''' softu może tak ma, ale z pewnością 3/4 zwałek jest spowodowane błędami w kernelu MagiC-a. [[Wikipedysta:KMK|KMK]] 21:52, 2 lut 2006 (CET) I w ogóle nie zawracaj mi głowy powtarzaniem bajeczek ASH, że za zwałki MagiC-a odpowiedzialny jest niekompatybilny soft, albo niekompatybilny sprzęt (to o Falconach, Olivier Buchman). '''Część''' softu może tak ma, ale z pewnością 3/4 zwałek jest spowodowane błędami w kernelu MagiC-a. [[Wikipedysta:KMK|KMK]] 21:52, 2 lut 2006 (CET)
 +
 +== Painter ==
 +
 +Czemu dodałeś grę Painter do modeli Atari, do konsol?--[[Wikipedysta:Daniel Koźmiński|dely]] 11:47, 7 lut 2006 (CET)

Wersja z dnia 10:47, 7 lut 2006

Do każdego zakładanego przez Ciebie hasła musisz dodać kategorię. Lista kategorii jest tutaj. Sposób umieszczenia kategorii w haśle podejrzyj w hasłach, które już są skategoryzowane. Hasła bez kategorii będą kasowane. KMK 14:31, 18 sty 2006 (CET)

Bądź uprzejmy przeczytać sobie zalecenia edycyjne i nie dodawaj więcej pustych ston, bo i tak zostaną natychmiast pokasowane. I przypominam o kategoriach - serio będę kasował wszystko, czego nie skategoryzujesz. KMK 18:44, 24 sty 2006 (CET)

Jak widzisz staram sie, jednak duzo latwiej jest mi dodawac "cokolwiek" kiedy to widze. A z Atariki jest tak ze ja nie trzymam nigdzie owych dodawanych informacji wiec robie to niejako w locie, pewnie ze moglbym robic jakas baze na kompie itd, ale mam juz i tak sporo roznosci wiec o wiele latwiej jest mi to czynic w sposob ktory robie, zreszta po czesci w ten sposob ktos inny rowniez ma mozliwosc edycji i dodania opisu, bo nie wsyzscy wszystko pamietaja, a tak jak masz juz chociaz NAZWE to jest jakis zaczyn... dla mnie samego to tez jest jakis PRZYPOMINACZ.

zreszta wogole nie wiem poco sie produkuje, jak nic nie ma to nie dobrze, jak cos chce robic to tez zle... ok, rozumiem, zasady, atarikikieta itd itp.... jak mi pokasujesz moje wpisy to... nie wiem co zrobie ;)

Umowmy sie ze dasz mi wolna reke w imie sprawy, idei, no chyba ze wolisz zeby Sikor wypisywal herezje w stylu TERMINATOR byl robiony na TT ;)

Po prostu dostosuj się do zaleceń edycyjnych. Za chwilę ponownie skasuję puste strony, jakie dodałeś (np. Medusa). Jak potem zobacze jeszcze jedną, to idziesz na urlop, bo robisz po prostu śmietnik. KMK 23:09, 24 sty 2006 (CET)

Spis treści

CTL8

Doprowadź to do porządku: http://atariki.krap.pl/index.php/CTL8 KMK 15:43, 31 sty 2006 (CET)

MagiC

Zajrzyj tu: http://atariki.krap.pl/index.php/Dyskusja:MagiC

Gdybyś czasem zajrzał tu: http://atariki.krap.pl/index.php/Specjalna:Recentchanges to też by pewnie nie zaszkodziło. KMK 12:00, 2 lut 2006 (CET)

MagiC odc. II

Wiesz, co to jest NPOV? "Neutral Point of View". Zasada panująca na wikipediach, że artykuł nie prezentuje jednego tylko punktu widzenia. W przełożeniu na praktykę: artykuł MagiC nie bedzie się składał z samych peanów na cześć.

Co do stabilności i programów napisanych pod TOS, to nie wiedziałem, że MagXDesktop jest niekompatybilny z Magicem - a przecież trafiają się zwałki od samego tylko kopiowania plików tym desktopem (a raczej prób kopiowania).

I w ogóle nie zawracaj mi głowy powtarzaniem bajeczek ASH, że za zwałki MagiC-a odpowiedzialny jest niekompatybilny soft, albo niekompatybilny sprzęt (to o Falconach, Olivier Buchman). Część softu może tak ma, ale z pewnością 3/4 zwałek jest spowodowane błędami w kernelu MagiC-a. KMK 21:52, 2 lut 2006 (CET)

Painter

Czemu dodałeś grę Painter do modeli Atari, do konsol?--dely 11:47, 7 lut 2006 (CET)

Personal tools