Dyskusja użytkownika:Vulgar

From Atariki

(Różnice między wersjami)
Jump to: navigation, search
Wersja z dnia 12:03, 7 lut 2006
Pecus (Dyskusja | wkład)
(Fotki sprzetu.)
← Previous diff
Wersja z dnia 16:20, 7 lut 2006
Pecus (Dyskusja | wkład)
(Fotki sprzetu.)
Next diff →
Linia 43: Linia 43:
== Fotki sprzetu. == == Fotki sprzetu. ==
-Jak czcesz to przesle Ci plyte CD z tysiacen fotek osprzetu do Atari, polowy pewnie nie widziales. Bedzie 1000 nowych hasel do Atariki. Rozumiem, ze atariki to album nic nikomu nie mowiacych fotografii, do ktorych potem wszyscy inni maja dodawac jakies opisy... --[[Wikipedysta:Pecus|Pecus]] 13:03, 7 lut 2006 (CET)+Jak chcesz to przesle Ci plyte CD z tysiacem fotek osprzetu do Atari, polowy pewnie nie widziales. Bedzie 1000 nowych hasel do Atariki. Rozumiem, ze atariki to album nic nikomu nie mowiacych fotografii, do ktorych potem wszyscy inni maja dodawac jakies opisy... --[[Wikipedysta:Pecus|Pecus]] 13:03, 7 lut 2006 (CET)

Wersja z dnia 16:20, 7 lut 2006

Do każdego zakładanego przez Ciebie hasła musisz dodać kategorię. Lista kategorii jest tutaj. Sposób umieszczenia kategorii w haśle podejrzyj w hasłach, które już są skategoryzowane. Hasła bez kategorii będą kasowane. KMK 14:31, 18 sty 2006 (CET)

Bądź uprzejmy przeczytać sobie zalecenia edycyjne i nie dodawaj więcej pustych ston, bo i tak zostaną natychmiast pokasowane. I przypominam o kategoriach - serio będę kasował wszystko, czego nie skategoryzujesz. KMK 18:44, 24 sty 2006 (CET)

Jak widzisz staram sie, jednak duzo latwiej jest mi dodawac "cokolwiek" kiedy to widze. A z Atariki jest tak ze ja nie trzymam nigdzie owych dodawanych informacji wiec robie to niejako w locie, pewnie ze moglbym robic jakas baze na kompie itd, ale mam juz i tak sporo roznosci wiec o wiele latwiej jest mi to czynic w sposob ktory robie, zreszta po czesci w ten sposob ktos inny rowniez ma mozliwosc edycji i dodania opisu, bo nie wsyzscy wszystko pamietaja, a tak jak masz juz chociaz NAZWE to jest jakis zaczyn... dla mnie samego to tez jest jakis PRZYPOMINACZ.

zreszta wogole nie wiem poco sie produkuje, jak nic nie ma to nie dobrze, jak cos chce robic to tez zle... ok, rozumiem, zasady, atarikikieta itd itp.... jak mi pokasujesz moje wpisy to... nie wiem co zrobie ;)

Umowmy sie ze dasz mi wolna reke w imie sprawy, idei, no chyba ze wolisz zeby Sikor wypisywal herezje w stylu TERMINATOR byl robiony na TT ;)

Po prostu dostosuj się do zaleceń edycyjnych. Za chwilę ponownie skasuję puste strony, jakie dodałeś (np. Medusa). Jak potem zobacze jeszcze jedną, to idziesz na urlop, bo robisz po prostu śmietnik. KMK 23:09, 24 sty 2006 (CET)

Spis treści

CTL8

Doprowadź to do porządku: http://atariki.krap.pl/index.php/CTL8 KMK 15:43, 31 sty 2006 (CET)

MagiC

Zajrzyj tu: http://atariki.krap.pl/index.php/Dyskusja:MagiC

Gdybyś czasem zajrzał tu: http://atariki.krap.pl/index.php/Specjalna:Recentchanges to też by pewnie nie zaszkodziło. KMK 12:00, 2 lut 2006 (CET)

MagiC odc. II

Wiesz, co to jest NPOV? "Neutral Point of View". Zasada panująca na wikipediach, że artykuł nie prezentuje jednego tylko punktu widzenia. W przełożeniu na praktykę: artykuł MagiC nie bedzie się składał z samych peanów na cześć.

Co do stabilności i programów napisanych pod TOS, to nie wiedziałem, że MagXDesktop jest niekompatybilny z Magicem - a przecież trafiają się zwałki od samego tylko kopiowania plików tym desktopem (a raczej prób kopiowania).

I w ogóle nie zawracaj mi głowy powtarzaniem bajeczek ASH, że za zwałki MagiC-a odpowiedzialny jest niekompatybilny soft, albo niekompatybilny sprzęt (to o Falconach, Olivier Buchman). Część softu może tak ma, ale z pewnością 3/4 zwałek jest spowodowane błędami w kernelu MagiC-a. KMK 21:52, 2 lut 2006 (CET)

Painter

Czemu dodałeś grę Painter do modeli Atari, do konsol?--dely 11:47, 7 lut 2006 (CET)

Wizyta na #atari8

Jesli nie bylo by to dla Ciebie problemem - czy moglbys kiedys sie pojawic (np. w trakcie twoich kolejnych edycji (fajnie brzmi :)) na #atari8 - milo by bylo o pewnych rzeczach porozmawiac w inny sposob niz za pomoca dyskusji w wiki...Jellonek 12:27, 7 lut 2006 (CET)

Fotki sprzetu.

Jak chcesz to przesle Ci plyte CD z tysiacem fotek osprzetu do Atari, polowy pewnie nie widziales. Bedzie 1000 nowych hasel do Atariki. Rozumiem, ze atariki to album nic nikomu nie mowiacych fotografii, do ktorych potem wszyscy inni maja dodawac jakies opisy... --Pecus 13:03, 7 lut 2006 (CET)

Personal tools