Energy

From Atariki

(Różnice między wersjami)
Jump to: navigation, search
Wersja z dnia 07:38, 16 lip 2006
Daniel Koźmiński (Dyskusja | wkład)

← Previous diff
Wersja z dnia 12:28, 29 gru 2006
Epi (Dyskusja | wkład)

Next diff →
Linia 1: Linia 1:
Magazyn dyskowy prowadzony przez grupę [[Taquart]] w latach 1995-1997. Ukazały się dwa numery (łącznie zajmowały 8 stron dyskietek). Magazyn ten traktował po trosze o wszystkim: sprawy [[scena|scenowe]], rozszerzenia sprzętu, porady dla koderów, grafików i muzyków czy kącik humoru albo też opisy oraz ułatwienia do gier. Magazyn dyskowy prowadzony przez grupę [[Taquart]] w latach 1995-1997. Ukazały się dwa numery (łącznie zajmowały 8 stron dyskietek). Magazyn ten traktował po trosze o wszystkim: sprawy [[scena|scenowe]], rozszerzenia sprzętu, porady dla koderów, grafików i muzyków czy kącik humoru albo też opisy oraz ułatwienia do gier.
-{{ImgFrm|http://atariki.krap.pl/images/3/3d/ENERGY2-cover_mini.gif|http://atariki.krap.pl/images/8/80/ENERGY2-cover.jpg|Papierowy ''cover'' do magazynu Energy #2}}[[Energy]] początkowo miało nazywać się ''Prawda'', stąd opracowano do niego specjalny edytor tekstowy (jeden z pierwszych z proporcjonalnymi fontami!) - ''Prawda Editor'', przemianowany (oraz z czasem ulepszony), z wiadomych względów, na ''Energy editor'' ([[EED]]). Wskutek braku dalszego wsparcia ze strony reszty sceny, wydawanie tego magazynu zostało zawieszone.+{{ImgFrm|http://atariki.krap.pl/images/3/3d/ENERGY2-cover_mini.gif|http://atariki.krap.pl/images/8/80/ENERGY2-cover.jpg|Papierowy ''cover'' do magazynu Energy #2}}[[Energy]] początkowo miało nazywać się ''Prawda'', stąd opracowano do niego specjalny edytor tekstowy (jeden z pierwszych z proporcjonalnymi fontami!) - [[Prawda Editor]], przemianowany (oraz z czasem ulepszony), z wiadomych względów, na [[Energy Editor]]. Wskutek braku dalszego wsparcia ze strony reszty sceny, wydawanie tego magazynu zostało zawieszone.
[[Credits]]: [[Credits]]:

Wersja z dnia 12:28, 29 gru 2006

Magazyn dyskowy prowadzony przez grupę Taquart w latach 1995-1997. Ukazały się dwa numery (łącznie zajmowały 8 stron dyskietek). Magazyn ten traktował po trosze o wszystkim: sprawy scenowe, rozszerzenia sprzętu, porady dla koderów, grafików i muzyków czy kącik humoru albo też opisy oraz ułatwienia do gier.

ENERGY2-cover_mini.gif
Papierowy cover do magazynu Energy #2
Energy początkowo miało nazywać się Prawda, stąd opracowano do niego specjalny edytor tekstowy (jeden z pierwszych z proporcjonalnymi fontami!) - Prawda Editor, przemianowany (oraz z czasem ulepszony), z wiadomych względów, na Energy Editor. Wskutek braku dalszego wsparcia ze strony reszty sceny, wydawanie tego magazynu zostało zawieszone.

Credits:Download np. stąd, istnieje też wersja html-owa ENERGY:

Personal tools