Energy

From Atariki

(Różnice między wersjami)
Jump to: navigation, search
Wersja z dnia 17:05, 19 cze 2006
Dracon (Dyskusja | wkład)

← Previous diff
Wersja z dnia 07:38, 16 lip 2006
Daniel Koźmiński (Dyskusja | wkład)

Next diff →
Linia 1: Linia 1:
-{{Taquart-Produkcje}} 
Magazyn dyskowy prowadzony przez grupę [[Taquart]] w latach 1995-1997. Ukazały się dwa numery (łącznie zajmowały 8 stron dyskietek). Magazyn ten traktował po trosze o wszystkim: sprawy [[scena|scenowe]], rozszerzenia sprzętu, porady dla koderów, grafików i muzyków czy kącik humoru albo też opisy oraz ułatwienia do gier. Magazyn dyskowy prowadzony przez grupę [[Taquart]] w latach 1995-1997. Ukazały się dwa numery (łącznie zajmowały 8 stron dyskietek). Magazyn ten traktował po trosze o wszystkim: sprawy [[scena|scenowe]], rozszerzenia sprzętu, porady dla koderów, grafików i muzyków czy kącik humoru albo też opisy oraz ułatwienia do gier.
Linia 18: Linia 17:
[[Kategoria:Ziny XL/XE]] [[Kategoria:Ziny XL/XE]]
 +[[Kategoria:Produkcje grupy Taquart]]

Wersja z dnia 07:38, 16 lip 2006

Magazyn dyskowy prowadzony przez grupę Taquart w latach 1995-1997. Ukazały się dwa numery (łącznie zajmowały 8 stron dyskietek). Magazyn ten traktował po trosze o wszystkim: sprawy scenowe, rozszerzenia sprzętu, porady dla koderów, grafików i muzyków czy kącik humoru albo też opisy oraz ułatwienia do gier.

ENERGY2-cover_mini.gif
Papierowy cover do magazynu Energy #2
Energy początkowo miało nazywać się Prawda, stąd opracowano do niego specjalny edytor tekstowy (jeden z pierwszych z proporcjonalnymi fontami!) - Prawda Editor, przemianowany (oraz z czasem ulepszony), z wiadomych względów, na Energy editor (EED). Wskutek braku dalszego wsparcia ze strony reszty sceny, wydawanie tego magazynu zostało zawieszone.

Credits:Download np. stąd, istnieje też wersja html-owa ENERGY:

Personal tools