Enotracker

From Atariki

(Różnice między wersjami)
Jump to: navigation, search
Wersja z dnia 08:22, 22 sie 2019
Dracon (Dyskusja | wkład)
(Pamiętamy! i NIE zapomnimy!!! :P)
← Previous diff
Aktualna wersja
0xF (Dyskusja | wkład)
(z DOSa w określone miejsce pamięci? w Windowsie?)
Linia 1: Linia 1:
Enotracker to niemal wierna implementacja [[Theta Music Composer]] dla komputerów PC, stworzona przez [[Epi]]ego / Tristesse w 2014 roku. Enotracker to niemal wierna implementacja [[Theta Music Composer]] dla komputerów PC, stworzona przez [[Epi]]ego / Tristesse w 2014 roku.
Wersję 0.1.0 Alpha1 (źródła oraz binaria dla Windows), wraz ze stworzonym za jej pomocą utworem RORNROL są do zgrania ze strony domowej tego projektu. Wersję 0.1.0 Alpha1 (źródła oraz binaria dla Windows), wraz ze stworzonym za jej pomocą utworem RORNROL są do zgrania ze strony domowej tego projektu.
-W obecnej formie program nie jest (wciąż?) rozwijany, brak mu przede wszystkim opcji ładowania i zapisu muzyki (trzeba to robić poleceniami ładowania pliku w określone+W obecnej formie program nie jest (wciąż?) rozwijany, brak mu przede wszystkim opcji ładowania i zapisu muzyki (nazwę pliku trzeba przekazać z linii poleceń).
-miejsce pamięci - spod [[DOS]]a).+
==Linki == ==Linki ==

Aktualna wersja

Enotracker to niemal wierna implementacja Theta Music Composer dla komputerów PC, stworzona przez Epiego / Tristesse w 2014 roku. Wersję 0.1.0 Alpha1 (źródła oraz binaria dla Windows), wraz ze stworzonym za jej pomocą utworem RORNROL są do zgrania ze strony domowej tego projektu. W obecnej formie program nie jest (wciąż?) rozwijany, brak mu przede wszystkim opcji ładowania i zapisu muzyki (nazwę pliku trzeba przekazać z linii poleceń).

Linki

Personal tools