Ergo Bibamus

From Atariki

(Różnice między wersjami)
Jump to: navigation, search
Wersja z dnia 17:54, 4 wrz 2005
Miker (Dyskusja | wkład)
(autorzy i link do grafy - na pouet jest ztegowany)
← Previous diff
Wersja z dnia 17:56, 4 wrz 2005
Miker (Dyskusja | wkład)
(kosmetyka)
Next diff →
Linia 1: Linia 1:
-Ostatnie do tej pory, poważne demo grupy [[Quasimodos]]. Tworzene przez parę ładnych lat, wypuszczne zostało wreszcie w 2002r.([[Lato Ludzików 2002]]). Szczególnie interesującym efektym w tej produkcji wydaje się być pokazanie liczonego w [[realtime]] wektorowego miasta!+Ostatnie do tej pory, poważne demo grupy [[Quasimodos]]. Tworzone przez parę ładnych lat, wypuszczone zostało wreszcie w 2002r.([[Lato Ludzików 2002]]). Szczególnie interesującym efektem w tej produkcji wydaje się być pokazanie liczonego w [[realtime]] wektorowego miasta oraz chyba najszybszego liczonego torusa (o wektorach cieniowanych gouraudem już nie wspominając)!
Autorzy: Autorzy:
Linia 12: Linia 12:
[http://www.tscc.de/ucm23/ergobiba.html Recenzja dema] [http://www.tscc.de/ucm23/ergobiba.html Recenzja dema]
-[[http://www.pouet.net/prod.php?which=9025 Download i komentarze]]+[http://www.pouet.net/prod.php?which=9025 Download i komentarze]
{{stub}} {{stub}}

Wersja z dnia 17:56, 4 wrz 2005

Ostatnie do tej pory, poważne demo grupy Quasimodos. Tworzone przez parę ładnych lat, wypuszczone zostało wreszcie w 2002r.(Lato Ludzików 2002). Szczególnie interesującym efektem w tej produkcji wydaje się być pokazanie liczonego w realtime wektorowego miasta oraz chyba najszybszego liczonego torusa (o wektorach cieniowanych gouraudem już nie wspominając)!

Autorzy:

ergo.gif

Recenzja dema

Download i komentarze


Ten artykuł to tylko zalążek. Możesz pomóc rozwojowi Atariki poprzez rozszerzenie go o więcej informacji.

Personal tools