Eru

From Atariki

(Różnice między wersjami)
Jump to: navigation, search
Wersja z dnia 12:29, 14 gru 2018
Dracon (Dyskusja | wkład)

← Previous diff
Aktualna wersja
Dracon (Dyskusja | wkład)
(Eru gigantem biznesu)
Linia 3: Linia 3:
Marcin 'Eru' Żukowski. Rocznik 1977. Pochodzi ze ''ściany wschodniej'' (Białystok). Obecnie mieszka Marcin 'Eru' Żukowski. Rocznik 1977. Pochodzi ze ''ściany wschodniej'' (Białystok). Obecnie mieszka
w różnych miejscach, np. Holandia, Stany Zjednoczone i nie tylko... Z profesji jest programistą związanym w różnych miejscach, np. Holandia, Stany Zjednoczone i nie tylko... Z profesji jest programistą związanym
-z bazami danych i współwłaścicielem amerykańskiego startup'u '''Snowflake Computing''''''.+z bazami danych i współwłaścicielem amerykańskiego startup'u '''Snowflake Computing'''''.

Aktualna wersja

Grafika:eru.jpg

Marcin 'Eru' Żukowski. Rocznik 1977. Pochodzi ze ściany wschodniej (Białystok). Obecnie mieszka w różnych miejscach, np. Holandia, Stany Zjednoczone i nie tylko... Z profesji jest programistą związanym z bazami danych i współwłaścicielem amerykańskiego startup'u Snowflake Computing.


Koder. Członek grup: Atari Programming Champions (ksywa LBS), potem Taquart.


Produkcje:


Na scenie aktywny od 1993/94 roku, pojawiał się na wielu zlotach, np. Shadows Party 1994, QuaST, Silesian Atari Open, Intel Outside 4, Lato Ludzików, Forever.

Linki

Personal tools