Forever

From Atariki

(Różnice między wersjami)
Jump to: navigation, search
Wersja z dnia 23:14, 4 kwi 2006
Mikey (Dyskusja | wkład)
(lekka poprawka linkow (koledzy dodali hasla ;o))
← Previous diff
Wersja z dnia 13:16, 5 kwi 2006
KMK (Dyskusja | wkład)

Next diff →
Linia 1: Linia 1:
Multiplatformowe [[copy party]] dla wszystkich platform ośmiobitowych.Tradycyjnie odbywa się corocznie w trzeci weekend marca w malowniczym Trencinie na Słowacji. Party przyciąga fanów osmiobitowej sceny z całej Europy. (Najwięcej Słowaków, Czechów, Polaków oraz Węgrów) Multiplatformowe [[copy party]] dla wszystkich platform ośmiobitowych.Tradycyjnie odbywa się corocznie w trzeci weekend marca w malowniczym Trencinie na Słowacji. Party przyciąga fanów osmiobitowej sceny z całej Europy. (Najwięcej Słowaków, Czechów, Polaków oraz Węgrów)
-Najliczniej reprezentowaną platformą jest [[C64]], drugą co do wielkości [[ZX Spectrum]] Odbywają się tradycyjne [[compo|konkursy]]+Najliczniej reprezentowaną platformą jest [http://en.wikipedia.org/wiki/Commodore_64 Commodore 64], drugą co do wielkości [[ZX Spectrum]]. Odbywają się tradycyjne [[compo|konkursy]]
czyli intro, demo, [[crazy]] oraz gfx i msx. czyli intro, demo, [[crazy]] oraz gfx i msx.

Wersja z dnia 13:16, 5 kwi 2006

Multiplatformowe copy party dla wszystkich platform ośmiobitowych.Tradycyjnie odbywa się corocznie w trzeci weekend marca w malowniczym Trencinie na Słowacji. Party przyciąga fanów osmiobitowej sceny z całej Europy. (Najwięcej Słowaków, Czechów, Polaków oraz Węgrów) Najliczniej reprezentowaną platformą jest Commodore 64, drugą co do wielkości ZX Spectrum. Odbywają się tradycyjne konkursy czyli intro, demo, crazy oraz gfx i msx.

Edycje:

Personal tools