Forever

From Atariki

(Różnice między wersjami)
Jump to: navigation, search
Wersja z dnia 17:19, 7 gru 2004
Eru (Dyskusja | wkład)
(Dodałem kilka edycji)
← Previous diff
Wersja z dnia 18:37, 8 gru 2004
Mikey (Dyskusja | wkład)

Next diff →
Linia 1: Linia 1:
-Multiplatformowe copy party dla wszystkich platform ośmiobitowych.Tradycyjnie odbywa się corocznie w trzeci weekend marca w malowniczym Trencinie na Słowacji. Party przyciąga fanów osmiobitowej sceny z całej Europy. (Najwięcej Słowaków, Czechów, Polaków oraz Węgrów) +Multiplatformowe [[copy party]] dla wszystkich platform ośmiobitowych.Tradycyjnie odbywa się corocznie w trzeci weekend marca w malowniczym Trencinie na Słowacji. Party przyciąga fanów osmiobitowej sceny z całej Europy. (Najwięcej Słowaków, Czechów, Polaków oraz Węgrów)
Najliczniej reprezentowaną platformą jest [[C-64]], drugą co do wielkości [[ZX-Spectrum]] Odbywają się tradycyjne [[compo|konkursy]] Najliczniej reprezentowaną platformą jest [[C-64]], drugą co do wielkości [[ZX-Spectrum]] Odbywają się tradycyjne [[compo|konkursy]]
czyli intro, demo, crazy oraz gfx i msx. czyli intro, demo, crazy oraz gfx i msx.

Wersja z dnia 18:37, 8 gru 2004

Multiplatformowe copy party dla wszystkich platform ośmiobitowych.Tradycyjnie odbywa się corocznie w trzeci weekend marca w malowniczym Trencinie na Słowacji. Party przyciąga fanów osmiobitowej sceny z całej Europy. (Najwięcej Słowaków, Czechów, Polaków oraz Węgrów) Najliczniej reprezentowaną platformą jest C-64, drugą co do wielkości ZX-Spectrum Odbywają się tradycyjne konkursy czyli intro, demo, crazy oraz gfx i msx.

Edycje:

Personal tools