Frank Naumann

From Atariki

(Różnice między wersjami)
Jump to: navigation, search
Wersja z dnia 05:08, 28 sty 2023
KMK (Dyskusja | wkład)

← Previous diff
Aktualna wersja
KMK (Dyskusja | wkład)

Linia 1: Linia 1:
-Niemiecki programista pochodzący z Magdeburga, wieloletni szef projektu [[FreeMiNT]] (który przejął w 2000 r. od [[KMK]]). Autor MiNT-owego modułu FAT-FS - którego powstanie uniezależniło w końcu kernel FreeMiNT-a od rezydującego w ROM-ie [[GEMDOS]]-u. Współautor - wraz z [[Guido Flohr]]em - dystrybucji [[SpareMiNT]] oraz (wraz z m.in. Norwegiem [[Odd Skancke]]) [[XaAES]]-u.+Niemiecki programista pochodzący z Dessau niedaleko Magdeburga, wieloletni szef projektu [[FreeMiNT]] (który przejął w 2000 r. od [[KMK]]). Autor MiNT-owego modułu FAT-FS - którego powstanie uniezależniło w końcu kernel FreeMiNT-a od rezydującego w ROM-ie [[GEMDOS]]-u. Współautor - wraz z [[Guido Flohr]]em - dystrybucji [[SpareMiNT]] oraz (wraz z m.in. Norwegiem [[Odd Skancke]]) [[XaAES]]-u.
Ur. w 1976 r., zmarł 12 marca 2010 r. w wieku 34 lat w wyniku przewlekłej choroby. Ur. w 1976 r., zmarł 12 marca 2010 r. w wieku 34 lat w wyniku przewlekłej choroby.

Aktualna wersja

Niemiecki programista pochodzący z Dessau niedaleko Magdeburga, wieloletni szef projektu FreeMiNT (który przejął w 2000 r. od KMK). Autor MiNT-owego modułu FAT-FS - którego powstanie uniezależniło w końcu kernel FreeMiNT-a od rezydującego w ROM-ie GEMDOS-u. Współautor - wraz z Guido Flohrem - dystrybucji SpareMiNT oraz (wraz z m.in. Norwegiem Odd Skancke) XaAES-u.

Ur. w 1976 r., zmarł 12 marca 2010 r. w wieku 34 lat w wyniku przewlekłej choroby.

Zobacz też

Personal tools