Grayscale

From Atariki

(Różnice między wersjami)
Jump to: navigation, search
Wersja z dnia 06:16, 2 wrz 2006
Miker (Dyskusja | wkład)

← Previous diff
Wersja z dnia 20:32, 17 wrz 2022
Dracon (Dyskusja | wkład)
(Niestety to przeszłość)
Next diff →
Linia 1: Linia 1:
-Grupa założona przez dwóch muzyków sceny atarowskiej: [[X-Ray]]'a oraz [[Greg]]'a z końcem 2002 roku. Pomysłodawcą projektu był Xray. Celem działania grupy jest popularyzacja atarowskiej muzyki na innych platformach sprzętowych, czego wyrazem jest zróżnicowany charakter działalności Grayscale na polu twórczości muzycznej. Oprócz tworzenia nowych utworów, grupa Grayscale organizuje coroczny [http://grayscale.scene.pl/compo04.php konkurs muzyczny] który nosi nazwę '''Grayscale Music Competition'''. Tryufatorem pierwszej edycji konkursu był [[BeWu]], który obecnie jest trzecim członkiem grupy Grayscale. +Grupa założona przez dwóch muzyków sceny atarowskiej: [[X-Ray]]'a oraz [[Greg]]'a z końcem 2002 roku. Pomysłodawcą projektu był X-Ray. Celem działania grupy jest popularyzacja atarowskiej muzyki na innych platformach sprzętowych, czego wyrazem jest zróżnicowany charakter działalności Grayscale na polu twórczości muzycznej. Oprócz tworzenia nowych utworów, grupa Grayscale organizowała coroczny [http://grayscale.scene.pl/compo04.php konkurs muzyczny], który nosił nazwę '''Grayscale Music Competition'''. Tryumfatorem pierwszej edycji konkursu był [[BeWu]], który został potem trzecim członkiem grupy Grayscale. Obecnie grupa wydaje się być nieaktywna.
- +== Link ==
-[http://grayscale.scene.pl Oficjalna strona grupy Grayscale].+* [http://grayscale.scene.pl Oficjalna strona grupy Grayscale].
[[Kategoria:Grupy XL/XE]] [[Kategoria:Grupy XL/XE]]

Wersja z dnia 20:32, 17 wrz 2022

Grupa założona przez dwóch muzyków sceny atarowskiej: X-Ray'a oraz Greg'a z końcem 2002 roku. Pomysłodawcą projektu był X-Ray. Celem działania grupy jest popularyzacja atarowskiej muzyki na innych platformach sprzętowych, czego wyrazem jest zróżnicowany charakter działalności Grayscale na polu twórczości muzycznej. Oprócz tworzenia nowych utworów, grupa Grayscale organizowała coroczny konkurs muzyczny, który nosił nazwę Grayscale Music Competition. Tryumfatorem pierwszej edycji konkursu był BeWu, który został potem trzecim członkiem grupy Grayscale. Obecnie grupa wydaje się być nieaktywna.

Link

Personal tools