Greg

From Atariki

(Różnice między wersjami)
Jump to: navigation, search
Wersja z dnia 18:04, 31 gru 2004
Dracon (Dyskusja | wkład)

← Previous diff
Wersja z dnia 10:24, 1 sty 2005
Dracon (Dyskusja | wkład)

Next diff →
Linia 1: Linia 1:
Grzegorz '''GREG''' Kwiatek - muzyk związany z Atari od około 1995 roku. Z pochodzenia Krakus. Grzegorz '''GREG''' Kwiatek - muzyk związany z Atari od około 1995 roku. Z pochodzenia Krakus.
-Zaczynał scenową karierę w commodorowskiej grupie '''Faith''', później był [[Taquart]], a następnie przeszedł do [[Aids]]. Obecnie należy do muzycznej grupy [[Grayscale]], gdzie razem z [[BeWu]] oraz [[X-Ray|X-Ray'em]] skutecznie "męczą" Pokeya i to nieraz w stereo. :) Greg to jeden z najaktywniejszych muzyków scenowych - wydał m.in. kilka części muzycznej kolekcji "Voice of Silence", udoskonalił [[CMC]] (projekt'' CMC double player''), udzielał się w kilku demach i msx-compo (wysokie miejsca). Jeden z niewielu, którzy w praktyce przekonali się o korzyściach z posiadania złącza '''MIDI''' w małym Atari - dzięki temu powstały niektóre jego utwory. Obecnie komponuje z użyciem '''TMC''' v2 autorstwa [[Jaskier|Jaskiera]].+Zaczynał scenową karierę w commodorowskiej grupie '''Faith''', później był [[Taquart]], a następnie przeszedł do [[Aids]]. Obecnie należy do muzycznej grupy [[Grayscale]], gdzie razem z [[BeWu]] oraz [[X-Ray|X-Ray'em]] skutecznie "męczą" Pokeya i to nieraz w stereo. :) Greg to jeden z najaktywniejszych muzyków scenowych - wydał m.in. kilka części muzycznej kolekcji ''Voice of Silence'', udoskonalił [[CMC]] (projekt'' CMC double player''), udzielał się w kilku demach i msx-compo (wysokie miejsca). Jeden z niewielu, którzy w praktyce przekonali się o korzyściach z posiadania złącza '''MIDI''' w małym Atari - dzięki temu powstały niektóre jego utwory. Obecnie komponuje z użyciem [[TMC]] autorstwa [[Jaskier|Jaskiera]]. Napisał również kilka artykułów do zinów, np. kurs obsługi wspomnianego TMC.
Produkcje, w których brał udział (niepełna lista): Produkcje, w których brał udział (niepełna lista):
* Back to Life * Back to Life
-* Voice of Silence (6 części!!!)+* Voice of Silence (6 części !!!)
* Cogito * Cogito
 +* Recycle
 +* [[Really Unreal]]
 +* Ultra
* [[Back to Life 2]] * [[Back to Life 2]]
Linia 13: Linia 16:
---- ----
Linki: Linki:
-* [http://www.igf.edu.pl/~gregus strona prywatna] Grega+# [http://www.igf.edu.pl/~gregus strona prywatna] Grega
-* bezpośredni [http://www.igf.edu.pl/~gregus/download.php?dir=msx/asma link] do twórczości Grega utrwalonej w [[ASMA]]+# bezpośredni [http://www.igf.edu.pl/~gregus/download.php?dir=msx/asma link] do twórczości Grega w projekcie [[ASMA]]
-* strona [http://grayscale.scene.pl Grayscale] w Internecie+# strona [http://grayscale.scene.pl Grayscale] w Internecie
{{stub}} {{stub}}

Wersja z dnia 10:24, 1 sty 2005

Grzegorz GREG Kwiatek - muzyk związany z Atari od około 1995 roku. Z pochodzenia Krakus.

Zaczynał scenową karierę w commodorowskiej grupie Faith, później był Taquart, a następnie przeszedł do Aids. Obecnie należy do muzycznej grupy Grayscale, gdzie razem z BeWu oraz X-Ray'em skutecznie "męczą" Pokeya i to nieraz w stereo. :) Greg to jeden z najaktywniejszych muzyków scenowych - wydał m.in. kilka części muzycznej kolekcji Voice of Silence, udoskonalił CMC (projekt CMC double player), udzielał się w kilku demach i msx-compo (wysokie miejsca). Jeden z niewielu, którzy w praktyce przekonali się o korzyściach z posiadania złącza MIDI w małym Atari - dzięki temu powstały niektóre jego utwory. Obecnie komponuje z użyciem TMC autorstwa Jaskiera. Napisał również kilka artykułów do zinów, np. kurs obsługi wspomnianego TMC.


Produkcje, w których brał udział (niepełna lista):Linki:

  1. strona prywatna Grega
  2. bezpośredni link do twórczości Grega w projekcie ASMA
  3. strona Grayscale w InternecieTen artykuł to tylko zalążek. Możesz pomóc rozwojowi Atariki poprzez rozszerzenie go o więcej informacji.

Personal tools