Greg

From Atariki

(Różnice między wersjami)
Jump to: navigation, search
Wersja z dnia 10:24, 1 sty 2005
Dracon (Dyskusja | wkład)

← Previous diff
Wersja z dnia 20:48, 1 sty 2005
Dracon (Dyskusja | wkład)

Next diff →
Linia 1: Linia 1:
 +{{grafr|GREG_2003.jpg}}
 +
Grzegorz '''GREG''' Kwiatek - muzyk związany z Atari od około 1995 roku. Z pochodzenia Krakus. Grzegorz '''GREG''' Kwiatek - muzyk związany z Atari od około 1995 roku. Z pochodzenia Krakus.

Wersja z dnia 20:48, 1 sty 2005

Grafika:GREG_2003.jpg

Grzegorz GREG Kwiatek - muzyk związany z Atari od około 1995 roku. Z pochodzenia Krakus.

Zaczynał scenową karierę w commodorowskiej grupie Faith, później był Taquart, a następnie przeszedł do Aids. Obecnie należy do muzycznej grupy Grayscale, gdzie razem z BeWu oraz X-Ray'em skutecznie "męczą" Pokeya i to nieraz w stereo. :) Greg to jeden z najaktywniejszych muzyków scenowych - wydał m.in. kilka części muzycznej kolekcji Voice of Silence, udoskonalił CMC (projekt CMC double player), udzielał się w kilku demach i msx-compo (wysokie miejsca). Jeden z niewielu, którzy w praktyce przekonali się o korzyściach z posiadania złącza MIDI w małym Atari - dzięki temu powstały niektóre jego utwory. Obecnie komponuje z użyciem TMC autorstwa Jaskiera. Napisał również kilka artykułów do zinów, np. kurs obsługi wspomnianego TMC.


Produkcje, w których brał udział (niepełna lista):Linki:

  1. strona prywatna Grega
  2. bezpośredni link do twórczości Grega w projekcie ASMA
  3. strona Grayscale w InternecieTen artykuł to tylko zalążek. Możesz pomóc rozwojowi Atariki poprzez rozszerzenie go o więcej informacji.

Personal tools