Greg

From Atariki

(Różnice między wersjami)
Jump to: navigation, search
Wersja z dnia 20:48, 1 sty 2005
Dracon (Dyskusja | wkład)

← Previous diff
Wersja z dnia 20:52, 1 sty 2005
Dracon (Dyskusja | wkład)

Next diff →
Linia 1: Linia 1:
 +{{Taquart-Ludzie}}
{{grafr|GREG_2003.jpg}} {{grafr|GREG_2003.jpg}}
Grzegorz '''GREG''' Kwiatek - muzyk związany z Atari od około 1995 roku. Z pochodzenia Krakus. Grzegorz '''GREG''' Kwiatek - muzyk związany z Atari od około 1995 roku. Z pochodzenia Krakus.
-Zaczynał scenową karierę w commodorowskiej grupie '''Faith''', później był [[Taquart]], a następnie przeszedł do [[Aids]]. Obecnie należy do muzycznej grupy [[Grayscale]], gdzie razem z [[BeWu]] oraz [[X-Ray|X-Ray'em]] skutecznie "męczą" Pokeya i to nieraz w stereo. :) Greg to jeden z najaktywniejszych muzyków scenowych - wydał m.in. kilka części muzycznej kolekcji ''Voice of Silence'', udoskonalił [[CMC]] (projekt'' CMC double player''), udzielał się w kilku demach i msx-compo (wysokie miejsca). Jeden z niewielu, którzy w praktyce przekonali się o korzyściach z posiadania złącza '''MIDI''' w małym Atari - dzięki temu powstały niektóre jego utwory. Obecnie komponuje z użyciem [[TMC]] autorstwa [[Jaskier|Jaskiera]]. Napisał również kilka artykułów do zinów, np. kurs obsługi wspomnianego TMC.+Zaczynał scenową karierę w commodorowskiej grupie '''Faith''', później był [[Taquart]], a następnie przeszedł do [[Aids]]. Zaliczył też członkostwo w tzw. "Porażka Team" (co to było, niech najlepiej sam opowie ;) ). Obecnie należy do muzycznej grupy [[Grayscale]], gdzie razem z [[BeWu]] oraz [[X-Ray|X-Ray'em]] skutecznie "męczą" Pokeya i to nieraz w stereo. :) Greg to jeden z najaktywniejszych muzyków scenowych - wydał m.in. kilka części muzycznej kolekcji ''Voice of Silence'', udoskonalał [[CMC]] (projekt'' CMC double player''), udzielał się w kilku demach i msx-compo (wysokie miejsca). Jeden z niewielu, którzy w praktyce przekonali się o korzyściach z posiadania złącza '''MIDI''' w małym Atari - dzięki temu powstały niektóre jego utwory. Obecnie komponuje z użyciem [[TMC]] autorstwa [[Jaskier|Jaskiera]]. Napisał również kilka artykułów do zinów, np. kurs obsługi wspomnianego TMC.
Linia 9: Linia 10:
* Back to Life * Back to Life
* Voice of Silence (6 części !!!) * Voice of Silence (6 części !!!)
-* Cogito+* Cogito (demo swojego autorstwa)
* Recycle * Recycle
* [[Really Unreal]] * [[Really Unreal]]

Wersja z dnia 20:52, 1 sty 2005

Członkowie grupy Taquart
Angus - Bac - Dely - Dracon - Electron - Eru - Fox - Greg - Heaven - Jaskier - Meg - Slaves - Tatqoo - X-Ray - Zenial

Grafika:GREG_2003.jpg

Grzegorz GREG Kwiatek - muzyk związany z Atari od około 1995 roku. Z pochodzenia Krakus.

Zaczynał scenową karierę w commodorowskiej grupie Faith, później był Taquart, a następnie przeszedł do Aids. Zaliczył też członkostwo w tzw. "Porażka Team" (co to było, niech najlepiej sam opowie ;) ). Obecnie należy do muzycznej grupy Grayscale, gdzie razem z BeWu oraz X-Ray'em skutecznie "męczą" Pokeya i to nieraz w stereo. :) Greg to jeden z najaktywniejszych muzyków scenowych - wydał m.in. kilka części muzycznej kolekcji Voice of Silence, udoskonalał CMC (projekt CMC double player), udzielał się w kilku demach i msx-compo (wysokie miejsca). Jeden z niewielu, którzy w praktyce przekonali się o korzyściach z posiadania złącza MIDI w małym Atari - dzięki temu powstały niektóre jego utwory. Obecnie komponuje z użyciem TMC autorstwa Jaskiera. Napisał również kilka artykułów do zinów, np. kurs obsługi wspomnianego TMC.


Produkcje, w których brał udział (niepełna lista):Linki:

  1. strona prywatna Grega
  2. bezpośredni link do twórczości Grega w projekcie ASMA
  3. strona Grayscale w InternecieTen artykuł to tylko zalążek. Możesz pomóc rozwojowi Atariki poprzez rozszerzenie go o więcej informacji.

Personal tools