Humanoid

From Atariki

(Różnice między wersjami)
Jump to: navigation, search
Wersja z dnia 00:05, 16 lut 2019
Mono (Dyskusja | wkład)

← Previous diff
Wersja z dnia 10:32, 16 lut 2019
Krótki (Dyskusja | wkład)
(Przeciwnicy też są kradzeni.)
Next diff →
Linia 2: Linia 2:
Gra cechuje się wysoką jakością wykonania (audio-wizualnego) i sporym poziomem trudności. Gra cechuje się wysoką jakością wykonania (audio-wizualnego) i sporym poziomem trudności.
-Niestety autorzy "zapomnieli" wspomnieć o oryginalnych twórcach - okazuje się bowiem, iż wzięto (''podkradnięto'') grafikę poziomów i statku gracza z [https://www.youtube.com/watch?v=co0_n6tv31k Subterranea] na [https://pl.wikipedia.org/wiki/Commodore_64 Commodore 64] i dodano własnych przeciwników.+Niestety autorzy "zapomnieli" wspomnieć o oryginalnych twórcach - okazuje się bowiem, iż wzięto (''podkradnięto'') grafikę poziomów i statku gracza z gry [https://www.youtube.com/watch?v=co0_n6tv31k Subterranea] na [https://pl.wikipedia.org/wiki/Commodore_64 Commodore 64], a przeciwników - z gry [[Mirax Force]].
==Ciekawostki== ==Ciekawostki==

Wersja z dnia 10:32, 16 lut 2019

Strzelanka kosmiczna, autorstwa Magnusa i spółki a wydana przez firmę Sonix w 1992 roku. Celem, jak to zwykle bywa, jest ratowanie Ziemi przed najeźdźcami z kosmosu. Gra cechuje się wysoką jakością wykonania (audio-wizualnego) i sporym poziomem trudności.

Niestety autorzy "zapomnieli" wspomnieć o oryginalnych twórcach - okazuje się bowiem, iż wzięto (podkradnięto) grafikę poziomów i statku gracza z gry Subterranea na Commodore 64, a przeciwników - z gry Mirax Force.

Ciekawostki

Aby uzyskać wieczne życie, należy wpisać podczas gry "WL6465515". Aby obejrzeć zakończenie gry, należy na planszy tytułowej wcisnąć jednocześnie klawisze Ctrl+Shift+D+Option. By usłyszeć jeden z trzech songów, należy na planszy tytułowej przytrzymać wciśnięty klawisz od "1" do "3" , po czym nacisnąć Shift.

LinkiTen artykuł to tylko zalążek. Możesz pomóc rozwojowi Atariki poprzez rozszerzenie go o więcej informacji.

Personal tools