Inertia

From Atariki

(Różnice między wersjami)
Jump to: navigation, search
Wersja z dnia 10:20, 27 maj 2023
Tebe (Dyskusja | wkład)

← Previous diff
Wersja z dnia 10:21, 27 maj 2023
Tebe (Dyskusja | wkład)

Next diff →
Linia 1: Linia 1:
Player czyli odgrywajka samplowanych modułów znanych lepiej z Amigi jako MOD. Obsługuje [[POKEY]]'a, [[Covox]]'a oraz pamięć dodatkową do 1MB. W odróżnieniu do [[ProTracker]]a umożliwia wczytanie MOD'a z większą liczbą patternów, dłuższymi samplami, oferuje wyższą jakość dźwięku i wiekszą liczbę efektów na samplach. W sieci dostępne są źródła programu w wersji 3.7 autorstwa [[Tebe]]/[[Madteam]], natomiast wersja [[Profi]]'ego 4.5 nie została upubliczniona. Player czyli odgrywajka samplowanych modułów znanych lepiej z Amigi jako MOD. Obsługuje [[POKEY]]'a, [[Covox]]'a oraz pamięć dodatkową do 1MB. W odróżnieniu do [[ProTracker]]a umożliwia wczytanie MOD'a z większą liczbą patternów, dłuższymi samplami, oferuje wyższą jakość dźwięku i wiekszą liczbę efektów na samplach. W sieci dostępne są źródła programu w wersji 3.7 autorstwa [[Tebe]]/[[Madteam]], natomiast wersja [[Profi]]'ego 4.5 nie została upubliczniona.
-Kod programu pochodzi z [[SoundTracker Player]]-a wydanego przez [[Mirage]] w 1992. Usunięcia zabezpieczeń i disasemblacji dokonał [[Marek MM Goderski]]. +Kod playera pochodzi z [[SoundTracker Player]]-a wydanego przez [[Mirage]] w 1992. Usunięcia zabezpieczeń i disasemblacji dokonał [[Marek MM Goderski]].
Autor: Profi/Madteam Autor: Profi/Madteam

Wersja z dnia 10:21, 27 maj 2023

Player czyli odgrywajka samplowanych modułów znanych lepiej z Amigi jako MOD. Obsługuje POKEY'a, Covox'a oraz pamięć dodatkową do 1MB. W odróżnieniu do ProTrackera umożliwia wczytanie MOD'a z większą liczbą patternów, dłuższymi samplami, oferuje wyższą jakość dźwięku i wiekszą liczbę efektów na samplach. W sieci dostępne są źródła programu w wersji 3.7 autorstwa Tebe/Madteam, natomiast wersja Profi'ego 4.5 nie została upubliczniona.

Kod playera pochodzi z SoundTracker Player-a wydanego przez Mirage w 1992. Usunięcia zabezpieczeń i disasemblacji dokonał Marek MM Goderski.

Autor: Profi/Madteam

it45.png

Personal tools