Jacomo Leopardi

From Atariki

(Różnice między wersjami)
Jump to: navigation, search
Wersja z dnia 16:12, 15 wrz 2009
Dracon (Dyskusja | wkład)

← Previous diff
Wersja z dnia 16:20, 15 wrz 2009
Dracon (Dyskusja | wkład)

Next diff →
Linia 2: Linia 2:
Peter Dell, wyśmienity niemiecki (demo-)[[koder]], jako pierwszy zakodował wypełniane wektory na Atari (w czerwcu 1993 roku - było to intro do [[Abbuc Magazin]] [ftp://matrix.ibb.waw.pl/pub/a8/Demos-files/abbuc34.dem #34]), napisał również dwie części świetnego '''VISDOM Demo''', brał udział w megademie [[Halle Project]]. Jacomo jest kumplem [[TLB]]. Był jednym z pionierów używania tzw. cross-asemblerów przy pisaniu programów dla 8-bitowego Atari (wykorzystywał w tym celu komputer [http://pl.wikipedia.org/wiki/Amiga Amiga]). Należy do klubu [[ABBUC]]. Peter Dell, wyśmienity niemiecki (demo-)[[koder]], jako pierwszy zakodował wypełniane wektory na Atari (w czerwcu 1993 roku - było to intro do [[Abbuc Magazin]] [ftp://matrix.ibb.waw.pl/pub/a8/Demos-files/abbuc34.dem #34]), napisał również dwie części świetnego '''VISDOM Demo''', brał udział w megademie [[Halle Project]]. Jacomo jest kumplem [[TLB]]. Był jednym z pionierów używania tzw. cross-asemblerów przy pisaniu programów dla 8-bitowego Atari (wykorzystywał w tym celu komputer [http://pl.wikipedia.org/wiki/Amiga Amiga]). Należy do klubu [[ABBUC]].
-W 2009 r. wydawał "WUDSN IDE" - wtyczkę do środowiska programistycznego ECLIPSE, która ułatwia pisania programów w asemblerze małego Atari na PC. To narzędzie dostępne jest tutaj: +W 2009 r. Jacomo wydał "WUDSN IDE" - specjalną wtyczkę do środowiska programistycznego ECLIPSE, która ułatwia pisanie programów w asemblerze małego Atari na PC. To narzędzie dostępne jest tutaj:
http://www.wudsn.com. http://www.wudsn.com.
[[Kategoria:Ludzie]] [[Kategoria:Ludzie]]

Wersja z dnia 16:20, 15 wrz 2009

Grafika:JAC.jpg

Peter Dell, wyśmienity niemiecki (demo-)koder, jako pierwszy zakodował wypełniane wektory na Atari (w czerwcu 1993 roku - było to intro do Abbuc Magazin #34), napisał również dwie części świetnego VISDOM Demo, brał udział w megademie Halle Project. Jacomo jest kumplem TLB. Był jednym z pionierów używania tzw. cross-asemblerów przy pisaniu programów dla 8-bitowego Atari (wykorzystywał w tym celu komputer Amiga). Należy do klubu ABBUC.

W 2009 r. Jacomo wydał "WUDSN IDE" - specjalną wtyczkę do środowiska programistycznego ECLIPSE, która ułatwia pisanie programów w asemblerze małego Atari na PC. To narzędzie dostępne jest tutaj: http://www.wudsn.com.

Personal tools