Komputer

From Atariki

(Różnice między wersjami)
Jump to: navigation, search
Wersja z dnia 12:44, 26 cze 2007
Vulgar (Dyskusja | wkład)

← Previous diff
Aktualna wersja
Sq5irz (Dyskusja | wkład)
(literówki+interpunkcja)
Linia 5: Linia 5:
Pismo wydało także numer specjalny dla posiadaczy 8-bitowego Atari: "[[44 Gry na Atari]]". Pismo wydało także numer specjalny dla posiadaczy 8-bitowego Atari: "[[44 Gry na Atari]]".
-Przez długi okres czasu '''Komputer''' składany był na Atari ST i [[Calamus]]ie, co było widoczne w oprawie graficzej w skład której wchodziły elementy systenu [[TOS]].+Przez długi okres czasu '''Komputer''' składany był na Atari ST i [[Calamus]]ie, co było widoczne w oprawie graficznej, w skład której wchodziły elementy systemu [[TOS]].
== W sieci == == W sieci ==

Aktualna wersja

Grafika:Komputer787.gif

Pismo ukazujące się w drugiej połowie lat 80-tych oraz latach 90-tych XX wieku, traktujące w szeroki sposób o ówczesnych komputerach. Mimo nastawienia głównie na komputery PC, swój stały kącik miały także przedstawiciele innych maszyn, w tym Atari (dla 8-bitowego Atari był kącik "nieśmiertelności" do gier oraz krótkie omówienia gier). "Komputer" oferował stały cykl: STragan, będący mini-forum użytkowników Atari ST (znajdowały się tam zarówno opisy, jak i listingi programów na duże Atari). Pismo wydało także numer specjalny dla posiadaczy 8-bitowego Atari: "44 Gry na Atari".

Przez długi okres czasu Komputer składany był na Atari ST i Calamusie, co było widoczne w oprawie graficznej, w skład której wchodziły elementy systemu TOS.

W sieci

  • archiwum czasopisma w formacie zHTMLizowanym

Ten artykuł to tylko zalążek. Możesz pomóc rozwojowi Atariki poprzez rozszerzenie go o więcej informacji.

Personal tools