Lotharek

From Atariki

(Różnice między wersjami)
Jump to: navigation, search
Wersja z dnia 11:07, 21 mar 2011
Lotharek (Dyskusja | wkład)

← Previous diff
Wersja z dnia 11:07, 21 mar 2011
Lotharek (Dyskusja | wkład)

Next diff →
Linia 7: Linia 7:
Pochodzi z Piekar Śląskich; pierwszy komputer ATARI kupił w sklepie prowadzonym przez mamę [[Paskud]]a. Pochodzi z Piekar Śląskich; pierwszy komputer ATARI kupił w sklepie prowadzonym przez mamę [[Paskud]]a.
-Ponownie żonaty (szczęśliwie), przyznaje się do jednego dziecka. Na SillyVenture 2k10 ustanowił rekord z lutownicą w ręce - 19 godzin. Pojawią się od kilku lat regularnie na większości PARTY ( Głuchołazy, Grzybsoniada, SV2k10, Forever)+Ponownie żonaty (szczęśliwie), przyznaje się do jednego dziecka. Na SillyVenture 2k10 ustanowił rekord z lutownicą w ręce - 19 godzin. Pojawia się od kilku lat regularnie na większości PARTY ( Głuchołazy, Grzybsoniada, SV2k10, Forever)
[[Kategoria:Ludzie]] [[Kategoria:Ludzie]]

Wersja z dnia 11:07, 21 mar 2011

Grafika:Lotharek.jpg

Osoba, która wzbudziła wiele kontrowersji na forum Atari Area, gdzie jest aktywny od 2005 roku. Używał tam kiedyś również (alternatywnej) ksywy ALP. Z zamiłowania elektronik.

Niezłomny zwolennik mało popularnego i lubianego w Polsce interfejsu MyIDE. Stał się też bohaterem dwóch fejkowych demosów "MyIDE Demo".

Pochodzi z Piekar Śląskich; pierwszy komputer ATARI kupił w sklepie prowadzonym przez mamę Paskuda.

Ponownie żonaty (szczęśliwie), przyznaje się do jednego dziecka. Na SillyVenture 2k10 ustanowił rekord z lutownicą w ręce - 19 godzin. Pojawia się od kilku lat regularnie na większości PARTY ( Głuchołazy, Grzybsoniada, SV2k10, Forever)

Personal tools