Lotharek

From Atariki

(Różnice między wersjami)
Jump to: navigation, search
Wersja z dnia 01:00, 11 lut 2008
Lotharek (Dyskusja | wkład)

← Previous diff
Wersja z dnia 08:35, 11 lut 2008
Daniel Koźmiński (Dyskusja | wkład)
(Przywrócono przedostatnią wersję, jej autor to Dracon)
Next diff →
Linia 2: Linia 2:
Osoba, która wzbudziła wiele kontrowersji na forum [[Atari Area]], gdzie był aktywny od 2005 roku. Osoba, która wzbudziła wiele kontrowersji na forum [[Atari Area]], gdzie był aktywny od 2005 roku.
Używał tam kiedyś również (alternatywnej) ksywy ALP. Z zamiłowania elektronik. Pojawił się u [[Vasco|Vasca]] na majówce w 2006 r. Używał tam kiedyś również (alternatywnej) ksywy ALP. Z zamiłowania elektronik. Pojawił się u [[Vasco|Vasca]] na majówce w 2006 r.
- +
 +Niezłomny zwolennik mało popularnego i lubianego w Polsce interfejsu [[MyIDE]]. Stał się też bohaterem dwóch [[fake|fejkowych]] demosów "MyIDE Demo".
Pochodzi z Piekar Śląskich; pierwszy komputer ATARI kupił w sklepie prowadzonym przez mamę [[Paskud]]a. Pochodzi z Piekar Śląskich; pierwszy komputer ATARI kupił w sklepie prowadzonym przez mamę [[Paskud]]a.
-Kawaler z odzysku , przyznaje się do jednego dziecka.+Żonaty od 4 lat, przyznaje się do jednego dziecka.
[[Kategoria:Ludzie]] [[Kategoria:Ludzie]]

Wersja z dnia 08:35, 11 lut 2008

Grafika:Lotharek.jpg

Osoba, która wzbudziła wiele kontrowersji na forum Atari Area, gdzie był aktywny od 2005 roku. Używał tam kiedyś również (alternatywnej) ksywy ALP. Z zamiłowania elektronik. Pojawił się u Vasca na majówce w 2006 r.

Niezłomny zwolennik mało popularnego i lubianego w Polsce interfejsu MyIDE. Stał się też bohaterem dwóch fejkowych demosów "MyIDE Demo".

Pochodzi z Piekar Śląskich; pierwszy komputer ATARI kupił w sklepie prowadzonym przez mamę Paskuda.

Żonaty od 4 lat, przyznaje się do jednego dziecka.

Personal tools