Mikroklan

From Atariki

(Różnice między wersjami)
Jump to: navigation, search
Wersja z dnia 21:54, 30 cze 2006
KMK (Dyskusja | wkład)

← Previous diff
Aktualna wersja
Mikey (Dyskusja | wkład)

Linia 1: Linia 1:
{{grafr|mikroklan_2_88.gif}} {{grafr|mikroklan_2_88.gif}}
-'''Mikroklan''' był miesięcznikiem założonym i redagowanym przez część redakcji "[[Komputer]]a". Zajmował się problemami komputeryzacji "na poważnie" - głównie komputerami PC, jednak pozostawiając na swych łamach miejsce i dla domowych komputerów (w tym również [[Atari]]). Wydawany był nadzwyczaj elegancko (papier kredowy i doskonałej jakości druk). Cechą atykułów w nim zawartych jest to, iż niektóre z nich zachowują aktualność do dnia dzisiejszego, pomimo upływu niemal 20 lat. Na rynku pismo obecne było w latach 1986-1988.+Miesięcznik założony i redagowany przez część redakcji "[[Komputer]]a". Zajmował się problemami komputeryzacji "na poważnie" - głównie komputerami PC, jednak pozostawiając na swych łamach miejsce i dla domowych komputerów (w tym również [[Atari]]). Wydawany był nadzwyczaj elegancko (papier kredowy i doskonałej jakości druk). Cechą atykułów w nim zawartych jest to, iż niektóre z nich zachowują aktualność do dnia dzisiejszego, pomimo upływu niemal 20 lat. Na rynku pismo obecne było w latach 1986-1988.
[http://www.grush.one.pl/gazety.php?mode=title&title=uklan Link do archiwum online] [http://www.grush.one.pl/gazety.php?mode=title&title=uklan Link do archiwum online]
[[Kategoria:Prasa komputerowa]] [[Kategoria:Prasa komputerowa]]

Aktualna wersja

Grafika:mikroklan_2_88.gif

Miesięcznik założony i redagowany przez część redakcji "Komputera". Zajmował się problemami komputeryzacji "na poważnie" - głównie komputerami PC, jednak pozostawiając na swych łamach miejsce i dla domowych komputerów (w tym również Atari). Wydawany był nadzwyczaj elegancko (papier kredowy i doskonałej jakości druk). Cechą atykułów w nim zawartych jest to, iż niektóre z nich zachowują aktualność do dnia dzisiejszego, pomimo upływu niemal 20 lat. Na rynku pismo obecne było w latach 1986-1988.

Link do archiwum online

Personal tools