New Generation

From Atariki

(Różnice między wersjami)
Jump to: navigation, search
Wersja z dnia 19:13, 7 gru 2004
Mikey (Dyskusja | wkład)

← Previous diff
Wersja z dnia 12:22, 8 gru 2004
Mikey (Dyskusja | wkład)

Next diff →
Linia 1: Linia 1:
-Grupa New Generation powstała w Dzierżoniowie na początku lat dziewięćdziesiątych. Początkowy skład stanowili: [[Solo]], [[Tiger]], oraz [[Major]]. W 1996 roku grupa powiększyła się o dwóch bardzo zdolnych koderów: [[Laoo]] (dawniej: Laokoon) oraz [[Roland|Rolanda]]+Grupa New Generation powstała w Dzierżoniowie na początku lat dziewięćdziesiątych. Początkowy skład stanowili: [[Solo]] ([[koder]]), [[Tiger]] ([[grafik]]), oraz [[Major]] ([[muzyk]]). W 1996 roku grupa powiększyła się o dwóch bardzo zdolnych koderów: [[Laoo]] (dawniej: Laokoon) oraz [[Roland|Rolanda]]
-W roku 1997 do grupy dołączyli [[Charlie]] oraz [[Mikey]]. +W roku 1997 do grupy dołączyli [[Charlie]] oraz [[Mikey]] jako [[koder|koderzy]].
Ważniejsze prace grupy: Ważniejsze prace grupy:

Wersja z dnia 12:22, 8 gru 2004

Grupa New Generation powstała w Dzierżoniowie na początku lat dziewięćdziesiątych. Początkowy skład stanowili: Solo (koder), Tiger (grafik), oraz Major (muzyk). W 1996 roku grupa powiększyła się o dwóch bardzo zdolnych koderów: Laoo (dawniej: Laokoon) oraz Rolanda W roku 1997 do grupy dołączyli Charlie oraz Mikey jako koderzy.

Ważniejsze prace grupy:

Personal tools