Our 5oft

From Atariki

(Różnice między wersjami)
Jump to: navigation, search
Wersja z dnia 16:45, 31 sie 2005
Drctqa (Dyskusja | wkład)
(Bloody Coders still alive! ;))
← Previous diff
Wersja z dnia 16:48, 31 sie 2005
Drctqa (Dyskusja | wkład)

Next diff →
Linia 1: Linia 1:
'''Our 5oft''' założyli Btronic, [[Pirx]] i Blue Tom około roku 1988 w Pułtusku. Grupa istniała w czasach proto-sceny (koniec lat 80. XX w). Coś znaczące prodki grupy to (w kolejności mniej więcej chronologicznej): '''Our 5oft''' założyli Btronic, [[Pirx]] i Blue Tom około roku 1988 w Pułtusku. Grupa istniała w czasach proto-sceny (koniec lat 80. XX w). Coś znaczące prodki grupy to (w kolejności mniej więcej chronologicznej):
-<br>Pewex demo (okazuje się, że Our 5oft był prekursorem emarketingu w Polsce:)+<br>Pewex demo (okazuje się, że Our 5oft był prekursorem e-marketingu w Polsce :) )
<br>Kasprzak demo <br>Kasprzak demo
<br>Faraon demo <br>Faraon demo
<br>Equation of Time <br>Equation of Time
<br>Stop! gamo <br>Stop! gamo
-<br>Unity demo (jedna część, słynna z triku z 3 trybami grafiki w jednej linii rastra)+<br>Unity demo (jedna część, słynna z triku z 3 różnymi trybami graficznymi w jednej linii rastra)
<br>[http://www.future-net.pl/~10vg3b/scorch/omc.html OMC65 crossassembler] <br>[http://www.future-net.pl/~10vg3b/scorch/omc.html OMC65 crossassembler]
<br>Intel Outside <br>Intel Outside
Linia 17: Linia 17:
<br><br> <br><br>
-Grupa nie istnieje, choć [[Pirx]] i Btronic interesują się życiem sceny.+Grupa nie istnieje, choć [[Pirx]] i [[Btronic]] interesują się życiem sceny.
Członkowie [[Our 5oft]] należeli także do [[Bloody_Coders]]. Członkowie [[Our 5oft]] należeli także do [[Bloody_Coders]].
[[Kategoria:Grupy XL/XE]] [[Kategoria:Grupy XL/XE]]

Wersja z dnia 16:48, 31 sie 2005

Our 5oft założyli Btronic, Pirx i Blue Tom około roku 1988 w Pułtusku. Grupa istniała w czasach proto-sceny (koniec lat 80. XX w). Coś znaczące prodki grupy to (w kolejności mniej więcej chronologicznej):


Pewex demo (okazuje się, że Our 5oft był prekursorem e-marketingu w Polsce :) )
Kasprzak demo
Faraon demo
Equation of Time
Stop! gamo
Unity demo (jedna część, słynna z triku z 3 różnymi trybami graficznymi w jednej linii rastra)
OMC65 crossassembler
Intel Outside

Gry:
Operation Blood
Bank Bang!
Special Forces

Grupa nie istnieje, choć Pirx i Btronic interesują się życiem sceny. Członkowie Our 5oft należeli także do Bloody_Coders.

Personal tools