Pecuś

From Atariki

(Różnice między wersjami)
Jump to: navigation, search
Wersja z dnia 10:12, 17 sie 2013
Miker (Dyskusja | wkład)

← Previous diff
Aktualna wersja
Pecus (Dyskusja | wkład)
(Informacje o Scorchu)
Linia 4: Linia 4:
Pecuś należał w przeszłości do [[CCZ]] (Copy Crew Zambrów), atarowskiej grupki, z której tylko on był znany... ;) Pecuś należał w przeszłości do [[CCZ]] (Copy Crew Zambrów), atarowskiej grupki, z której tylko on był znany... ;)
-Razem z [[Pirx|Pirxem]] rozwijali projekt - Scorched Earth na 8-bitowe Atari (obecnie los projektu nie jest znany).+Razem z [[Pirx|Pirxem]] (po wieloletniej przerwie) rozwijają projekt - Scorched Earth na 8-bitowe Atari.
- +Projekt ten, pod nazwą [[Scorch]], został ukończony w wersjach dla dowolnego komputera Atari z minimum 48kB RAM oraz dla konsoli Atari 5200.
{{stub}} {{stub}}
[[Kategoria:Ludzie]] [[Kategoria:Ludzie]]

Aktualna wersja

Grafika:Pecus_w_Grecji_2004.jpg

Tomasz 'Pecuś' Pecko - pracownik TVP z zawodu i elektronik z zamiłowania. Człowiek, który postanowił udowodnić, że 8-bitowe komputerki mogą, wbrew temu co twierdzono w ś.p. "Bajtku", odgrywać mody (pliki muzyczne w formacie .MOD). Twórca pierwszego playera modułów na małe atari: SoundTracker Player. Pecuś należał w przeszłości do CCZ (Copy Crew Zambrów), atarowskiej grupki, z której tylko on był znany... ;)

Razem z Pirxem (po wieloletniej przerwie) rozwijają projekt - Scorched Earth na 8-bitowe Atari. Projekt ten, pod nazwą Scorch, został ukończony w wersjach dla dowolnego komputera Atari z minimum 48kB RAM oraz dla konsoli Atari 5200.


Ten artykuł to tylko zalążek. Możesz pomóc rozwojowi Atariki poprzez rozszerzenie go o więcej informacji.

Personal tools