Pixel Artist De Luxe

From Atariki

(Różnice między wersjami)
Jump to: navigation, search
Wersja z dnia 19:10, 3 sie 2022
Dracon (Dyskusja | wkład)
(styl)
← Previous diff
Aktualna wersja
Dracon (Dyskusja | wkład)

Linia 1: Linia 1:
-Mało znany ale jeden z ciekawszych (bezpłatnych) programów do rysowania (na tryb [[Graphics_15|15 Basica]]), który posiada kilka unikalnych funkcji. Jest tu wszystko, czego można potrzebować w pakiecie do malowania, łącznie z pełną pomocą ekranową. Można zmieniać kolory, pędzle i wzory rozpylania, zmieniać prędkość pędzla, rysować linią, polem, owalem, wypełnieniem lub promieniami i jest tu doskonała funkcja powiększania, jak również funkcje cofania i inne. Można używać joysticka lub Tabletu dotykowego i zapisywać w formacie Koala lub Micropainter. Istnieją skróty klawiaturowe i do 10 plików konfiguracyjnych mogą być zapisane na dysku. W sumie jest to oprogramowanie wysokiej jakości, który może konkurować z komercyjnymi edytorami do grafiki.+Mało znany ale jeden z ciekawszych (bezpłatnych) programów do rysowania (na tryb [[Graphics_15|15 Basica]]), który posiada kilka unikalnych funkcji. Jest tu wszystko, czego można potrzebować w pakiecie do malowania, łącznie z pełną pomocą ekranową. Można zmieniać kolory, pędzle i wzory rozpylania, zmieniać prędkość pędzla, rysować linią, polem, owalem, wypełnieniem lub promieniami i jest tu doskonała funkcja powiększania, jak również funkcje cofania i inne. Można używać joysticka lub tabletu dotykowego i zapisywać w formacie Koala lub Micropainter. Istnieją skróty klawiaturowe i do 10 plików konfiguracyjnych mogą być zapisane na dysku. W sumie jest to oprogramowanie wysokiej jakości, który może konkurować z komercyjnymi edytorami do grafiki. Wady P.A.D.L. są dwie: czasem lubi się zawieszać i nie zawsze działa szybko.
* [https://www.page6.org/pd_lib/standard/pd_141.htm Opis i download] * [https://www.page6.org/pd_lib/standard/pd_141.htm Opis i download]

Aktualna wersja

Mało znany ale jeden z ciekawszych (bezpłatnych) programów do rysowania (na tryb 15 Basica), który posiada kilka unikalnych funkcji. Jest tu wszystko, czego można potrzebować w pakiecie do malowania, łącznie z pełną pomocą ekranową. Można zmieniać kolory, pędzle i wzory rozpylania, zmieniać prędkość pędzla, rysować linią, polem, owalem, wypełnieniem lub promieniami i jest tu doskonała funkcja powiększania, jak również funkcje cofania i inne. Można używać joysticka lub tabletu dotykowego i zapisywać w formacie Koala lub Micropainter. Istnieją skróty klawiaturowe i do 10 plików konfiguracyjnych mogą być zapisane na dysku. W sumie jest to oprogramowanie wysokiej jakości, który może konkurować z komercyjnymi edytorami do grafiki. Wady P.A.D.L. są dwie: czasem lubi się zawieszać i nie zawsze działa szybko.


Ten artykuł to tylko zalążek. Możesz pomóc rozwojowi Atariki poprzez rozszerzenie go o więcej informacji.

Personal tools