Point

From Atariki

(Różnice między wersjami)
Jump to: navigation, search
Wersja z dnia 06:25, 6 lut 2006
Daniel Koźmiński (Dyskusja | wkład)
(usunięto: "Obecnie najwygodniejszy jest jednak Graph2Font", kto to dopisał. Przecież można napisać, że od Atari w grach fajniejsze są konsole.)
← Previous diff
Wersja z dnia 00:39, 30 cze 2006
Mikey (Dyskusja | wkład)

Next diff →
Linia 1: Linia 1:
-'''POINT''' - niedokończony, ale całkiem funkcjonalny programik do tworzenia i edycji fontów monochromatycznych (2-kolorowych), autorstwa [[Rzóg]]a z grupy [[Slight]]. Wygodnie można było też na nim tworzyć z powstałych fontów mapy (do gier, itp.). Edytor ten zdobył sporą popularność na [[scena|scenie]].+Niedokończony, ale całkiem funkcjonalny programik do tworzenia i edycji fontów monochromatycznych (2-kolorowych), autorstwa [[Rzóg]]a z grupy [[Slight]]. Wygodnie można było też na nim tworzyć z powstałych fontów mapy (do gier, itp.). Edytor ten zdobył sporą popularność na [[scena|scenie]].
[[Kategoria:Oprogramowanie Atari 8-bit]] [[Kategoria:Oprogramowanie Atari 8-bit]]
[[Kategoria:Programy użytkowe]] [[Kategoria:Programy użytkowe]]
[[Kategoria:Polskie programy]] [[Kategoria:Polskie programy]]

Wersja z dnia 00:39, 30 cze 2006

Niedokończony, ale całkiem funkcjonalny programik do tworzenia i edycji fontów monochromatycznych (2-kolorowych), autorstwa Rzóga z grupy Slight. Wygodnie można było też na nim tworzyć z powstałych fontów mapy (do gier, itp.). Edytor ten zdobył sporą popularność na scenie.

Personal tools