PowerPad

From Atariki

(Różnice między wersjami)
Jump to: navigation, search
Wersja z dnia 16:31, 18 lip 2006
Vulgar (Dyskusja | wkład)

← Previous diff
Wersja z dnia 14:53, 19 lip 2006
Daniel Koźmiński (Dyskusja | wkład)
(dopiski ;))
Next diff →
Linia 4: Linia 4:
'''PowerPad''' jest właściwie tym samym co [[JagPad]]a, z tym że zrobiony jest pod kolorystykę STE (szara obudowa i niebieskie klawisze). Nie ma więc problemu aby do STE czy Falcon podłączyć [[JagPad]]a i odwrotnie, '''PowerPad'''a można używać z [[Jaguar]]em. '''PowerPad''' jest właściwie tym samym co [[JagPad]]a, z tym że zrobiony jest pod kolorystykę STE (szara obudowa i niebieskie klawisze). Nie ma więc problemu aby do STE czy Falcon podłączyć [[JagPad]]a i odwrotnie, '''PowerPad'''a można używać z [[Jaguar]]em.
-Niestety '''PowerPad''' był słabo rozpowszechniony w czasach świetności STE i niewiele klasycznych gier go wykorzystuje. Natomiast wszystkie nowsze produkcje jak np. [[Zero V]] wykorzystują go. Dzięki Jaguarowi pady stały się powszechniejsze i ich obsługa dobrze przyjęła się na Falconie, gdzie od początku PowerPad był przewidziany w grach. Dzisiaj właściwie wszystkie produkcje+Niestety '''PowerPad''' był słabo rozpowszechniony w czasach świetności STE i niewiele klasycznych gier go wykorzystuje. Natomiast wszystkie nowsze produkcje jak np. [[Zero V]] wykorzystują go. Dzięki Jaguarowi pady stały się powszechniejsze wśród atarowskich graczy i ich obsługa dobrze przyjęła się na Falconie, gdzie od początku PowerPad był przewidziany w grach. Dzisiaj właściwie wszystkie produkcje
uwzględniają pady np. gry [[Reservoir Gods]]. uwzględniają pady np. gry [[Reservoir Gods]].

Wersja z dnia 14:53, 19 lip 2006

Grafika:powerpad.png

Manipulator stworzony specjalnie do serii STE, która została wyposażona w odpowiednie do tego złącza. Oprócz STE tylko Falcon ma je również.

PowerPad jest właściwie tym samym co JagPada, z tym że zrobiony jest pod kolorystykę STE (szara obudowa i niebieskie klawisze). Nie ma więc problemu aby do STE czy Falcon podłączyć JagPada i odwrotnie, PowerPada można używać z Jaguarem. Niestety PowerPad był słabo rozpowszechniony w czasach świetności STE i niewiele klasycznych gier go wykorzystuje. Natomiast wszystkie nowsze produkcje jak np. Zero V wykorzystują go. Dzięki Jaguarowi pady stały się powszechniejsze wśród atarowskich graczy i ich obsługa dobrze przyjęła się na Falconie, gdzie od początku PowerPad był przewidziany w grach. Dzisiaj właściwie wszystkie produkcje uwzględniają pady np. gry Reservoir Gods.

Ciekawostki

Za pomocą TeamTap tak jak w przypadku Jaguara można podłączyć do 4 padów zamiast jednego, co w sumie umożliwia podłączenie do 8-miu padów!Ten artykuł to tylko zalążek. Możesz pomóc rozwojowi Atariki poprzez rozszerzenie go o więcej informacji.

Personal tools