Proc

From Atariki

(Różnice między wersjami)
Jump to: navigation, search
Wersja z dnia 21:29, 25 sie 2019
Dracon (Dyskusja | wkład)

← Previous diff
Wersja z dnia 07:20, 26 sie 2019
Dracon (Dyskusja | wkład)

Next diff →
Linia 2: Linia 2:
"PRO(C) ATARI Magazin" - papierowy, komercyjny magazyn dla użytkowników 8-bitowego Atari, wydawany w Niemczech (w wersji niemieckiej i angielskiej) od 2014 roku. Do niektórych jego wydań okładki rysował [[Kaz]]. "PRO(C) ATARI Magazin" - papierowy, komercyjny magazyn dla użytkowników 8-bitowego Atari, wydawany w Niemczech (w wersji niemieckiej i angielskiej) od 2014 roku. Do niektórych jego wydań okładki rysował [[Kaz]].
-Wydawcą jest Markus R.+Wydawcą jest Markus Roesner, który jest dobrze znany na niemieckiej scenie A8 (opublikował „Bitte 8Bit Magazin”, a także pracował nad niemieckim magazynem „Syzygy”; w latach 90. działał jako sprzedawca pod nazwą Powersoft).
 +Początkowo magazyn Proc Atari był wydawany w języku niemieckim i angielskim, ale więcej Atarowców, którzy nie mówią po niemiecku, kupiło magazyn, więc po trzech latach zdecydowano, że kolejne wydania magazynu będą wydawane wyłącznie w języku angielskim. Magazyn ma kilku autorów (niemieckiego, angielskiego, amerykańskiego, australijskiego). Brak wersji polskiej jest spowodowany tym, że nie ma współpracującego redaktora, który
 +by pomógł wykonać tłumaczenie magazynu w tym języku.
== Link == == Link ==

Wersja z dnia 07:20, 26 sie 2019

aol_Proc2.jpg

"PRO(C) ATARI Magazin" - papierowy, komercyjny magazyn dla użytkowników 8-bitowego Atari, wydawany w Niemczech (w wersji niemieckiej i angielskiej) od 2014 roku. Do niektórych jego wydań okładki rysował Kaz. Wydawcą jest Markus Roesner, który jest dobrze znany na niemieckiej scenie A8 (opublikował „Bitte 8Bit Magazin”, a także pracował nad niemieckim magazynem „Syzygy”; w latach 90. działał jako sprzedawca pod nazwą Powersoft). Początkowo magazyn Proc Atari był wydawany w języku niemieckim i angielskim, ale więcej Atarowców, którzy nie mówią po niemiecku, kupiło magazyn, więc po trzech latach zdecydowano, że kolejne wydania magazynu będą wydawane wyłącznie w języku angielskim. Magazyn ma kilku autorów (niemieckiego, angielskiego, amerykańskiego, australijskiego). Brak wersji polskiej jest spowodowany tym, że nie ma współpracującego redaktora, który by pomógł wykonać tłumaczenie magazynu w tym języku.

Link


Ten artykuł to tylko zalążek. Możesz pomóc rozwojowi Atariki poprzez rozszerzenie go o więcej informacji.

Personal tools