QuaST 1995

From Atariki

Revision as of 09:47, 25 sie 2013; view current revision
←Older revision | Newer revision→
Jump to: navigation, search

Trzecie party organizowane przez QuaST-Club w Ornecie, a jednocześnie pierwsze z udziałem małego Atari. Impreza obfitowała w naprawdę dużą frekwencję i wiele nowych twarzy. Praktycznie było to pierwsze większe party atarowskie, na którym pojawili się ci, którzy nie zdołali załapać się na zlot w Mirowie, np. Vasco, MacGyver, Mayonez, Krzyś Kubeczko... Zobaczyć można było również nowe grupy np. Bit Busters czy też Mega Assemblers Crew oraz takie sławy jak Tomasz Liebich i Paskud. Odbywały się crazy-konkursy (zbieranie monet, nadmuchiwanie balonów, siłowanie na rękę) i typowe komputerowe, gdzie nie brakowało prac (wręcz na odwrót, np. odsłuchiwanie prac na msx-compo zabrało chyba ponad pół godziny...). Był czynny bufet a na nocleg partyzantów "wypędzono" do pobliskiej szkoły. ;)

Na party ukazały się m. in. takie dema jak: Overmind, Back to life, Drunk Tank oraz (poza konkursem z braku autorów na imprezie) Joyride, które nieźle namieszało wśród publiczności.

Party to zostało opisane w Bajtku nr 9/1995 (str.1/str.2) przez Tomasza Piotrowskiego (TSP). Bohaterami artykułu w tejże gazecie są m. in. zwycięzcy demo compo - grupa Slight. Po tym zlocie powstało też L'Orneta Demo, czyli jedno ze sprawozdań Hermesa.


Compo Results

DEMO
MiejscePracaAutorPunkty
1.OvermindSlight?
2.Back to lifeTaquart?
3.Out of TimeAPC?
4.Drunk TankQuasimodos?
INTRO
MiejscePracaAutorPunkty
1.TaquartElectron/Taquart?
2.Intro 2Jaskier/Taquart, Bael/MAC?
3.Intro 1Jaskier/Taquart, Bael/MAC?
x.The short circuitHigh voltage?
x.Madteam introMadteam?
GFX
MiejscePracaAutorPunkty
1.Bird of preyRaven/Quasimodos?
2.The sunDracon/USG?
3.YamahaKaczor/Tight?
MSX
MiejscePracaAutorPunkty
1.ScreamSamurai/Taquart?
2.Orneta'95TL/USSR?
3.InsanityGreg/Taquart?


Linki


Ten artykuł to tylko zalążek. Możesz pomóc rozwojowi Atariki poprzez rozszerzenie go o więcej informacji.

Personal tools