Radi

From Atariki

(Różnice między wersjami)
Jump to: navigation, search
Wersja z dnia 18:26, 29 sty 2009
Mikey (Dyskusja | wkład)

← Previous diff
Aktualna wersja
Miker (Dyskusja | wkład)

Linia 1: Linia 1:
{{grafr|radi.jpg}}Prawdziwe imię: Radek. {{grafr|radi.jpg}}Prawdziwe imię: Radek.
-Administrator scenowego ftp klosz.art.pl, wspolpracownik scene.pl, hornet'a oraz wspolzalozyciel pl.comp.demoscena. Wspolredaktor+Administrator scenowego ftp klosz.art.pl, współpracownik scene.pl, hornet'a oraz współzalożyciel grupy dyskusyjnej pl.comp.demoscena. Współredaktor
-audycji WNET w rozglosni Radiostacja. Radioamator (SQ5GLU). Człowiek nie mający ściśle określonego statusu scenowego na scenie atari8bit, szerzej znany na scenie PC. Razem z bratem zachowuja dla potomnosci oryginalne dema na PC, ktore trudno juz dzisiaj odpalic na typowym pececie (http://pl.youtube.com/view_play_list?p=89BE7328CDA074AC)+audycji WNET w rozgłośni [http://pl.wikipedia.org/wiki/Radiostacja_(polska_stacja_radiowa) Radiostacja]. Radioamator (SQ5GLU). Człowiek nie mający ściśle określonego statusu scenowego na [[scena|scenie]] [[atari 8-bit]], szerzej znany na scenie PC. Razem z bratem zachowują dla potomności oryginalne dema na PC, które trudno już dzisiaj odpalić na typowym pececie ([http://pl.youtube.com/view_play_list?p=89BE7328CDA074AC link ich kanału na YouTube]).
Obecny niemal na każdym [[zlot|zlocie]]. Właściciel i główny użytkownik urządzenia multimedialnego zwanego megafonem. Nierzadko także dokumentuje swój pobyt na party zrobionymi przez siebie zdjęciami. Ogólnie rzecz ujmując dusza towarzystwa. Od pewnego czasu żonaty, dzieci (jak na razie) brak. Obecny niemal na każdym [[zlot|zlocie]]. Właściciel i główny użytkownik urządzenia multimedialnego zwanego megafonem. Nierzadko także dokumentuje swój pobyt na party zrobionymi przez siebie zdjęciami. Ogólnie rzecz ujmując dusza towarzystwa. Od pewnego czasu żonaty, dzieci (jak na razie) brak.

Aktualna wersja

Grafika:radi.jpg

Prawdziwe imię: Radek.

Administrator scenowego ftp klosz.art.pl, współpracownik scene.pl, hornet'a oraz współzalożyciel grupy dyskusyjnej pl.comp.demoscena. Współredaktor audycji WNET w rozgłośni Radiostacja. Radioamator (SQ5GLU). Człowiek nie mający ściśle określonego statusu scenowego na scenie atari 8-bit, szerzej znany na scenie PC. Razem z bratem zachowują dla potomności oryginalne dema na PC, które trudno już dzisiaj odpalić na typowym pececie (link ich kanału na YouTube).

Obecny niemal na każdym zlocie. Właściciel i główny użytkownik urządzenia multimedialnego zwanego megafonem. Nierzadko także dokumentuje swój pobyt na party zrobionymi przez siebie zdjęciami. Ogólnie rzecz ujmując dusza towarzystwa. Od pewnego czasu żonaty, dzieci (jak na razie) brak.

Personal tools