Raster Music Tracker

From Atariki

(Różnice między wersjami)
Jump to: navigation, search
Wersja z dnia 16:33, 25 cze 2006
Mikey (Dyskusja | wkład)

← Previous diff
Wersja z dnia 21:51, 30 cze 2006
Lisu (Dyskusja | wkład)
(Dodałem siebie w użytkownikach RMT.)
Next diff →
Linia 9: Linia 9:
Jak na razie program nie zyskał wielkiej popularności, wielu znanych muzyków pozostało przy [[TMC]] mającym większe możliwości, choć raczej, zdaniem niektórych, mniej wygodnym. Jak na razie program nie zyskał wielkiej popularności, wielu znanych muzyków pozostało przy [[TMC]] mającym większe możliwości, choć raczej, zdaniem niektórych, mniej wygodnym.
-RMT jest w miarę regularnie wykorzystywane przez Rastera, [[Tatqoo]]-a i Sack-a/Cosine.+RMT jest w miarę regularnie wykorzystywane przez Rastera, [[Tatqoo]]-a, Sack-a/Cosine i [[Lisu]]-a.
==Zobacz też== ==Zobacz też==

Wersja z dnia 21:51, 30 cze 2006

Program działający w środowisku MS Windows przeznaczony do tworzenia muzyki na 8-bitowe Atari. Jednym słowem, jest to program muzyczny, dzięki któremu możesz tworzyć muzykę mono (4-kanały) lub stereofoniczną (8 kanałów, wykorzystuje rozszerzenie Stereo). Skrótowa nazwa potoczna to 'RMT'


rmt1.gif


Program został stworzony przez Rastera (Radek Sterba). W chwili obecnej program jest w fazie rozwoju. Na dzień dzisiejszy dostępna jest wersja, oznaczona numerem 1.23 - zmiany.

Jak na razie program nie zyskał wielkiej popularności, wielu znanych muzyków pozostało przy TMC mającym większe możliwości, choć raczej, zdaniem niektórych, mniej wygodnym.

RMT jest w miarę regularnie wykorzystywane przez Rastera, Tatqoo-a, Sack-a/Cosine i Lisu-a.

Zobacz też


Ten artykuł to tylko zalążek. Możesz pomóc rozwojowi Atariki poprzez rozszerzenie go o więcej informacji.

Personal tools