Robin Wojownik Czasu

From Atariki

(Różnice między wersjami)
Jump to: navigation, search
Wersja z dnia 21:23, 8 lut 2019
Seban (Dyskusja | wkład)
(+link do savage)
← Previous diff
Wersja z dnia 10:51, 14 maj 2022
Daniel Koźmiński (Dyskusja | wkład)

Next diff →
Linia 2: Linia 2:
Gra napisana przez grupę [[Shadows]]. Początkowa miała być wydana w [[L.K._Avalon|L.K. Avalon]], potem w [[Sikor Soft]]. Istnieją conajmniej dwie wersje tej gry: z logiem L.K. Avalon oraz druga, z napisem Sikor Soft. Niestety, gra nie przeszła testów u Sikora - ma błędy, które w niektórych lokalizacjach uniemożliwiają jej ukończenie. Gra napisana przez grupę [[Shadows]]. Początkowa miała być wydana w [[L.K._Avalon|L.K. Avalon]], potem w [[Sikor Soft]]. Istnieją conajmniej dwie wersje tej gry: z logiem L.K. Avalon oraz druga, z napisem Sikor Soft. Niestety, gra nie przeszła testów u Sikora - ma błędy, które w niektórych lokalizacjach uniemożliwiają jej ukończenie.
-Grafika panelu energii w górnej części ekranu została podkradziona z gry "[http://www.gamebase64.com/game.php?h=0&id=6581 Savage]" na [https://pl.wikipedia.org/wiki/Commodore_64 Commodore 64].+Grafika panelu energii w górnej części ekranu, a także kształty przeciwników zostały podkradziona z gry "[http://www.gamebase64.com/game.php?h=0&id=6581 Savage]" na [https://pl.wikipedia.org/wiki/Commodore_64 Commodore 64].
Grę można pobrać z archiwum [[Fandal|Fandala]]: [http://a8.fandal.cz/download.php?files_id=2845 Robin Wojownik Czasu], natomiast mapa dostępna jest [http://mapy.atari8.info/robin.php tutaj]. Grę można pobrać z archiwum [[Fandal|Fandala]]: [http://a8.fandal.cz/download.php?files_id=2845 Robin Wojownik Czasu], natomiast mapa dostępna jest [http://mapy.atari8.info/robin.php tutaj].

Wersja z dnia 10:51, 14 maj 2022

Grafika:Robin.gif

Gra napisana przez grupę Shadows. Początkowa miała być wydana w L.K. Avalon, potem w Sikor Soft. Istnieją conajmniej dwie wersje tej gry: z logiem L.K. Avalon oraz druga, z napisem Sikor Soft. Niestety, gra nie przeszła testów u Sikora - ma błędy, które w niektórych lokalizacjach uniemożliwiają jej ukończenie.

Grafika panelu energii w górnej części ekranu, a także kształty przeciwników zostały podkradziona z gry "Savage" na Commodore 64.

Grę można pobrać z archiwum Fandala: Robin Wojownik Czasu, natomiast mapa dostępna jest tutaj.


Ten artykuł to tylko zalążek. Możesz pomóc rozwojowi Atariki poprzez rozszerzenie go o więcej informacji.

Personal tools