SIO2PC

From Atariki

(Różnice między wersjami)
Jump to: navigation, search
Wersja z dnia 00:18, 11 gru 2004
Mikey (Dyskusja | wkład)

← Previous diff
Wersja z dnia 17:52, 7 sty 2005
Krap (Dyskusja | wkład)

Next diff →
Linia 1: Linia 1:
-Sprzętowo/programistyczne rozwiązanie służące transmisji plików z atari do PC i vice versa. Ze strony sprzętowej jest to specjalny kabel dostosowujący poziomy napięć i rodzaje sygnałów dostępne w atari do poziomów dostępnych w porcie [[RS232]] peceta. <br>+Sprzętowo/programistyczne rozwiązanie służące transmisji plików z atari do PC i vice versa. Ze strony sprzętowej jest to specjalny kabel dostosowujący poziomy napięć i rodzaje sygnałów dostępne w atari do poziomów dostępnych w porcie [[RS232]] peceta.
-Od strony programowej jest to specjalne oprogramowanie służące do transmisji plików oraz do symulacji pracy stacji dysków.+ 
 +Schemat rozwiązania:
 + 
 +[[Grafika:Sio2pc-a.gif]]
 + 
 + 
 +Od strony programowej jest to specjalne oprogramowanie służące do transmisji plików oraz do symulacji pracy stacji dysków, jednym z częściej używanych jest [[APE]].
{{stub}} '''Prośba o rozwinięcie.''' {{stub}} '''Prośba o rozwinięcie.'''

Wersja z dnia 17:52, 7 sty 2005

Sprzętowo/programistyczne rozwiązanie służące transmisji plików z atari do PC i vice versa. Ze strony sprzętowej jest to specjalny kabel dostosowujący poziomy napięć i rodzaje sygnałów dostępne w atari do poziomów dostępnych w porcie RS232 peceta.

Schemat rozwiązania:

Grafika:Sio2pc-a.gif


Od strony programowej jest to specjalne oprogramowanie służące do transmisji plików oraz do symulacji pracy stacji dysków, jednym z częściej używanych jest APE.


Ten artykuł to tylko zalążek. Możesz pomóc rozwojowi Atariki poprzez rozszerzenie go o więcej informacji. Prośba o rozwinięcie.

Personal tools