Sztab Kryzysowy

From Atariki

(Różnice między wersjami)
Jump to: navigation, search
Wersja z dnia 14:59, 12 gru 2004
Mikey (Dyskusja | wkład)

← Previous diff
Wersja z dnia 14:59, 12 gru 2004
Mikey (Dyskusja | wkład)

Next diff →
Linia 3: Linia 3:
Głównym powodem zorganizowania pierwszego sztabu była chęć spotkania się kilku scenowców (X-Ray, [[Fox]], [[Greg]], [[Eru]]) z członkami grupy [[Slight]] ([[Rzog]], [[Seban]], [[SoTe]]), którzy nie mogli przybyć miesiąc wcześniej na [[Lato Ludzików 2002]]. Do tej grupy szybko przyłączyli się inni, i 07.09.2002 o godz.17 pod kolumną Zygmunta w Warszawie spotkała się całkiem liczna grupka. Głównym powodem zorganizowania pierwszego sztabu była chęć spotkania się kilku scenowców (X-Ray, [[Fox]], [[Greg]], [[Eru]]) z członkami grupy [[Slight]] ([[Rzog]], [[Seban]], [[SoTe]]), którzy nie mogli przybyć miesiąc wcześniej na [[Lato Ludzików 2002]]. Do tej grupy szybko przyłączyli się inni, i 07.09.2002 o godz.17 pod kolumną Zygmunta w Warszawie spotkała się całkiem liczna grupka.
-Główna część imprezy odbyła się w ogródkach piwnych nad Wisłą, a później przeniosła się do mieszkania [[Samuraj]]a.+Główna część imprezy odbyła się w ogródkach piwnych nad Wisłą, a później przeniosła się do mieszkania [[Samurai]]a.
Od tamtej spotkania odbywały się w miarę regularnie (raz na miesiąc) w różnych miejscach, najczęściej w pubie "''Dolce Vita''" przy ulicy Marszałkowskiej. Od tamtej spotkania odbywały się w miarę regularnie (raz na miesiąc) w różnych miejscach, najczęściej w pubie "''Dolce Vita''" przy ulicy Marszałkowskiej.

Wersja z dnia 14:59, 12 gru 2004

Rodzaj nieformalnych zlotów osób związanych ze sceną, najczęściej mieszkających w jednym mieście. Sztaby odbywają się w pubach, barach, lub podobnych lokalach gastronomicznych.

Głównym powodem zorganizowania pierwszego sztabu była chęć spotkania się kilku scenowców (X-Ray, Fox, Greg, Eru) z członkami grupy Slight (Rzog, Seban, SoTe), którzy nie mogli przybyć miesiąc wcześniej na Lato Ludzików 2002. Do tej grupy szybko przyłączyli się inni, i 07.09.2002 o godz.17 pod kolumną Zygmunta w Warszawie spotkała się całkiem liczna grupka. Główna część imprezy odbyła się w ogródkach piwnych nad Wisłą, a później przeniosła się do mieszkania Samuraia.

Od tamtej spotkania odbywały się w miarę regularnie (raz na miesiąc) w różnych miejscach, najczęściej w pubie "Dolce Vita" przy ulicy Marszałkowskiej. Często po sztabie impreza przeprowadzała się do mieszkania Foxa, gdzie trwała na ogół do białego rana i polegała na spożywaniu trunków oraz oglądaniu dem.

Idea szybko zdobyła popularność w innych miastach. Podobne spotkania odbyły się w Lublinie (Sztab Lublin), Gdańsku (Sztab Trójmiasto) oraz w Krakowie (Sztab Małopolska)

Personal tools