Virus

From Atariki

(Różnice między wersjami)
Jump to: navigation, search
Wersja z dnia 20:41, 6 lut 2011
Krótki (Dyskusja | wkład)
(ujednoznacznienie linku CMC, MPT)
← Previous diff
Wersja z dnia 13:28, 8 sty 2015
Dracon (Dyskusja | wkład)

Next diff →
Linia 5: Linia 5:
Stosunkowo szybko wyrobił sobie własny styl, oparty o brzmienia techno. Stosunkowo szybko wyrobił sobie własny styl, oparty o brzmienia techno.
-Odpowiedzialny za oprawę dźwiękową w [[Pentagram Zine]] (znany również jako dość kontrowersyjny [[text-writer]] w tym zinie) oraz kilku demach swojej grupy. Wystawiał kilkakrotnie muzyczki na msx-compos. Dorobił się także własnej kolekcji muzycznej ([[Demonic Laughter]]).+Odpowiedzialny za oprawę dźwiękową w [[Pentagram Zine]] (znany również jako dość kontrowersyjny [[text-writer]] w tym zinie) oraz kilku demach swojej grupy. Wystawiał kilkakrotnie muzyczki na [[msx]]-compos. Dorobił się także własnej kolekcji muzycznej ([[Demonic Laughter]]).
Do tworzenia muzyki używał programów [[Chaos Music Composer]] i [[Music ProTracker]] (nierzadko z samplami). Do tworzenia muzyki używał programów [[Chaos Music Composer]] i [[Music ProTracker]] (nierzadko z samplami).

Wersja z dnia 13:28, 8 sty 2015

Grafika:ZBX_VIRUS-1996.jpg

Na początku kariery scenowej znany był jako ZBX VIRUS - Daniel Numan z Wrocławia. Scenowanie na Atari rozpoczął około 1994 roku. Utalentowany muzyk grupy Pentagram. Stosunkowo szybko wyrobił sobie własny styl, oparty o brzmienia techno.

Odpowiedzialny za oprawę dźwiękową w Pentagram Zine (znany również jako dość kontrowersyjny text-writer w tym zinie) oraz kilku demach swojej grupy. Wystawiał kilkakrotnie muzyczki na msx-compos. Dorobił się także własnej kolekcji muzycznej (Demonic Laughter).

Do tworzenia muzyki używał programów Chaos Music Composer i Music ProTracker (nierzadko z samplami).

Od dawna nieaktywny na scenie Atari.

Personal tools