Zelax

From Atariki

(Różnice między wersjami)
Jump to: navigation, search
Wersja z dnia 10:11, 3 wrz 2005
Drctqa (Dyskusja | wkład)

← Previous diff
Aktualna wersja
0xF (Dyskusja | wkład)
(interpunkcja)
Linia 1: Linia 1:
-Grupa która powstała ok. 1992 roku. Początki jej sięgają kółka komputerowego przy Pałacu Młodzieży w Tarnowie na którym spotykali się ludzie związani z Atari.Grupa liczyła czterech oficjalnych członków którymi byli:+Grupa, która powstała ok. 1992 roku. Początki jej sięgają kółka komputerowego przy Pałacu Młodzieży w Tarnowie, na którym spotykali się ludzie związani z Atari. Grupa liczyła czterech oficjalnych członków, którymi byli:
*[[Święty]] - koder, *[[Święty]] - koder,
Linia 6: Linia 6:
*[[Pazur]] - grafik *[[Pazur]] - grafik
-W 1993 roku do grupy dołączył muzyk [[Ramzes]] a odszedł [[Howarth]].+W 1993 roku do grupy dołączył muzyk [[Ramzes]], a odszedł [[Howarth]].
Dodatkowo dla grupy udzielali się: [[Homig]], [[Dudek]] oraz muzyk Dodatkowo dla grupy udzielali się: [[Homig]], [[Dudek]] oraz muzyk
[[Maestro]] [[Maestro]]
-W 1993 roku grupa wypuściła pierwsze oficjalne demo jakim było [[Ray of Hope]]. W następnym roku pojawił się [[Endless Dream]] po czym grupa uległa rozpadowi. Dopiero w 2004 roku pod nazwą Zelax pojawiło się demo [[Reditus]]. W 2005 r. na party [[QuaST_2005]] zaprezentowano demo [[Maze]].+W 1993 roku grupa wypuściła pierwsze oficjalne demo, jakim było [[Ray of Hope]]. W następnym roku pojawił się [[Endless Dream]], po czym grupa uległa rozpadowi. Dopiero w 2004 roku pod nazwą Zelax pojawiło się demo [[Reditus]]. W 2005 r. na party [[QuaST 2005]] zaprezentowano demo [[Maze]].
Niestety w tej chwili jedynym oficjalnym członkiem grupy jest [[Święty]]. Niestety w tej chwili jedynym oficjalnym członkiem grupy jest [[Święty]].

Aktualna wersja

Grupa, która powstała ok. 1992 roku. Początki jej sięgają kółka komputerowego przy Pałacu Młodzieży w Tarnowie, na którym spotykali się ludzie związani z Atari. Grupa liczyła czterech oficjalnych członków, którymi byli:

W 1993 roku do grupy dołączył muzyk Ramzes, a odszedł Howarth.

Dodatkowo dla grupy udzielali się: Homig, Dudek oraz muzyk Maestro

W 1993 roku grupa wypuściła pierwsze oficjalne demo, jakim było Ray of Hope. W następnym roku pojawił się Endless Dream, po czym grupa uległa rozpadowi. Dopiero w 2004 roku pod nazwą Zelax pojawiło się demo Reditus. W 2005 r. na party QuaST 2005 zaprezentowano demo Maze.

Niestety w tej chwili jedynym oficjalnym członkiem grupy jest Święty.


Powiązane strony: Szablon:Zelax-Produkcje

Personal tools