Dyskusja:Music Tracker

From Atariki

Jump to: navigation, search

nie bardzo rozumiem dlaczego Mikey wywalił Voice Trackera... właśnie miał tyle wspólnego z ATARI iż na jego podstawie powstał music tracker. to przecież kawałek historii... przecież chyba nie ma co ściemniać iż my ATAROWCY nic nie podpatrywaliśmy z C64... no cóż skoro nie to nie. --Seban/SLIGHT 22:03, 19 paź 2005 (CEST)

Przecież wiadomość o tym, że Music Tracker był "podpatrzony" z C-64 nie została usunięta, więc nie ma tu żadnej ściemy. Mikey usunął tylko oddzielne hasło "Voice Tracker", bo Atariki to jest atarowska encyklopedia, a Voice Tracker sam w sobie nic wspólnego z Atari nie ma. KMK 22:50, 19 paź 2005 (CEST)

Dodałem linka do grafy VT - może jako sam screenshot nie bedzie tak kłuł w oczy. Pozdrówka! --miker/bjb/ng 22:37, 19 paź 2005 (CEST)

Spoko Seban, nic osobistego. Jako odzdzielne haslo imho nie ma to racji bytu. O historii i genezie Music trackera (w tym watek z VoiceTrackerem) nalezy napisac w jego hasle, tamtez mogles zamiescic calosc tego artykulu z voice trackerem. Po prostu nie dawajmy zlego przykladu, bo ide o zaklad ze zaraz pojawia sie hasla o wiele mniej majace wspolnego z atari. Mea mala culpa jest tylko taka ze troche pochopnie nacisnalem 'kasuj' zamiast przekopiowac zawartosc do hasla 'Music tracker'. Mikey 22:52, 19 paź 2005 (CEST)

spox... już załapałem o co chodzi :) bez potrzeby się "wzbudziłem" nie łapiąc do końca o co chodzi. Sorki za zamieszanie :) rozumiem już ze jeżeli pisałem już o Voice Trackerze to powinienem go umieścić w watku Music Trackera :) 100% racji po waszej stronie :) mój błąd obiecuje się poprawić :) co prawda to prawda... Voice Tracker jako oddzielne hasło nie ma sensu bytu w encyklopedi o ATARI. Cały czas się uczę korzystać z ATARIKI i dzieki waszej dyskusji może nie będę popełniał w przyszłości takich błędów :D --Seban/SLIGHT 23:59, 19 paź 2005 (CEST)

Seban, dokladnie tak. A co do 'uczenia sie' atariki, to bez przesady, radzisz sobie swietnie. A do watpliwosci takich jak ta wlasnie jest Community Portal. (to tak na przyszlosc gdybys mial jakis problem) Powodzonka. Mikey 01:33, 20 paź 2005 (CEST)

Personal tools