Dyskusja:ST

From Atariki

Jump to: navigation, search

Składam formalny protest. Po pierwsze, ze wstępu nie wynika czy chodzi o komputer, czy o magnetofon, po drugie nazwa firmy może być przydatna, ze względu na to, że są tu produkty różnych firm i wykonawców. Mimo, że jest to oczywiste, informacja kontekstowa przyda się dla ludzi nieobeznanych, a jedno dodatkowe zdanie nie obciąży czytelnika i serwera zbyt mocno. Oczywiście to samo w STE. Nawet w takim XCA12 jest napisane kto co zrobił ciekawego w tym produkcie (albo czego nie zrobił). --Piotrv 15:40, 7 gru 2005 (CET)

Dziekuje - protest olany ;)
Co prawda haslo Atari przydalo by sie (ogolnie o firmie, historia itp - jak w wikipedii), ale kiedys mnie linczowano za dodawanie informacji kto byl producentem wspominanych urzadzen, co i teraz popieram. to ze to jest komputer - smialo - dodawaj. to ze produecentem jego jest Atari - stanowczo nie. Nazwe producenta warto wspomniec - jesli produkt pochodzi z firmy innej niz Atari (np. jak w wypadku wykasowanej przez KMK informacji o C64 ;) ). Jellonek 16:10, 7 gru 2005 (CET)
Proponuje zamienic W ramach na Wśród. Komputery "w ramach" to chyba w rakach siedza ;) Jellonek 16:25, 7 gru 2005 (CET)

Oblinkowanie

Pięknie ładnie, ale po co tyle linków w tekście? W Wiki.pl to może miało sens, ale tutaj?--dely 00:15, 22 sty 2006 (CET)

A te wszystkie urządzenia peryferyjne i rozszerzenia nie powinny być na Akcesoria i rozszerzenia? --Piotrv 02:35, 22 sty 2006 (CET)

Personal tools