Tajemnice Atari

From Atariki

(Różnice między wersjami)
Jump to: navigation, search
Wersja z dnia 18:38, 11 cze 2007
Jellonek (Dyskusja | wkład)

← Previous diff
Aktualna wersja
Mono (Dyskusja | wkład)
(grafik)
Linia 1: Linia 1:
 +{{grafr|ta_cover.jpg}}
Kultowy miesięcznik poświęcony Atari i programowaniu. Wydawany przez [[L.K. Avalon]] z Rzeszowa, głównie jako medium promujące wydawane przez ową firmę gry i programy. Kultowy miesięcznik poświęcony Atari i programowaniu. Wydawany przez [[L.K. Avalon]] z Rzeszowa, głównie jako medium promujące wydawane przez ową firmę gry i programy.
-Oprócz tego wielkie źródło wiedzy na temat komputerów Atari, systemu operacyjnego i programowania. Autorzy to ówczesna śmietanka rynku gier oraz mistrzowie programowania, między innymi: [[Janusz B. Wiśniewski]] (autor [[Quick Assembler]]a), [[Dariusz Żołna]] czy [[Janusz Pelc]] ([[Heartlight]], [[Robbo]], [[Fred]], [[Misja]], [[Chaos Music Composer]]) +Oprócz tego wielkie źródło wiedzy na temat komputerów Atari, systemu operacyjnego i programowania. Autorzy to ówczesna śmietanka rynku gier oraz mistrzowie programowania, między innymi: [[Janusz B. Wiśniewski]] (autor [[Quick Assembler]]a), [[Dariusz Żołna]] czy [[Janusz Pelc]] ([[Heartlight]], [[Robbo]], [[Fred (L.K. Avalon)|Fred]], [[Misja]], [[Chaos Music Composer]]).
 +Oprawą graficzną zajmowała się Danuta Sienkowska.
Periodyk ukazywał się w kioskach i księgarniach technicznych od 1991 do 1993 roku, w 1992 roku wzbogacił się o dodatek [[ST Forum]] poświęcony komputerom ST/STe/Falcon. Periodyk ukazywał się w kioskach i księgarniach technicznych od 1991 do 1993 roku, w 1992 roku wzbogacił się o dodatek [[ST Forum]] poświęcony komputerom ST/STe/Falcon.

Aktualna wersja

Grafika:ta_cover.jpg

Kultowy miesięcznik poświęcony Atari i programowaniu. Wydawany przez L.K. Avalon z Rzeszowa, głównie jako medium promujące wydawane przez ową firmę gry i programy. Oprócz tego wielkie źródło wiedzy na temat komputerów Atari, systemu operacyjnego i programowania. Autorzy to ówczesna śmietanka rynku gier oraz mistrzowie programowania, między innymi: Janusz B. Wiśniewski (autor Quick Assemblera), Dariusz Żołna czy Janusz Pelc (Heartlight, Robbo, Fred, Misja, Chaos Music Composer). Oprawą graficzną zajmowała się Danuta Sienkowska.

Periodyk ukazywał się w kioskach i księgarniach technicznych od 1991 do 1993 roku, w 1992 roku wzbogacił się o dodatek ST Forum poświęcony komputerom ST/STe/Falcon.

Doczekał się również elektronicznego archiwum.


Ten artykuł to tylko zalążek. Możesz pomóc rozwojowi Atariki poprzez rozszerzenie go o więcej informacji.

Personal tools